Зупинемо булінг разом!

6 лютого 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Булінг це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення, агресивної поведінки, щоб заподіяти шкоду, викликати страх, тривогу або ж створити негативне середовище для людини. Образливі прізвиська, глузування, піддражнювання, підніжки, стусани з боку одного або групи осіб щодо іншої людини – це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування – регулярного, повторюваного день у день знущання.

Таку поведінку не можна ігнорувати і робити вигляд, що тебе це не стосується. Задай собі питання: «Що ти можеш зробити для того, щоб врегулювати таку ситуацію мирним шляхом?»

Викладачі кафедри обліку і оподаткування Наталія ЦАРУК та Анна МИХАЙЛЕНКО не бажають залишатися осторонь і тому пройшли курс підвищення кваліфікації «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Тепер вони вміють правильно діяти, якщо студент став учасником булінгу; діагностувати наявність булінгу в колективі; вживати заходів, якщо виникнуть подібні випадки; правильно зупиняти та попереджувати булінг; створювати безпечне освітнє середовище, вільне від будь-яких проявів насильства та булінгу.

Давайте скажемо стоп булінгу і будемо жити у вихованому та толерантному суспільстві!

Наталія ЦАРУК, в.о завідувача кафедри
обліку і оподаткування
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook