Аня Гетьман обирає агробіологічний факультет

28 лютого 2023, 21:42

   Доросле життя постійно ставить перед нами вибір. Але згадайте той момент, коли цей вибір був чи не найбільш хвилюючим. Думаю, більшість із вас пригадають шкільні роки, коли перед вами постав чи не найперший дорослий вибір – які із усіх запропонованих дверей у доросле життя потрібно відкрити. Так, сьогоднішня публікація буде саме про хвилюючий вибір випускників шкіл.

   Минуло вже майже 8 років після закінчення школи. З того часу я отримала вищу освіту на агробіологічному факультеті Національного університету біоресурсів і природокористування України, працювала в селекційній компанії ВНІС, їздила у відрядження за кордон, а зараз навчаюся в аспірантурі та працюю асистентом кафедри генетики, селекції та насінництва ім. проф. М.О. Зеленського.
   Колись саме рідна школа відкрила мені двері до таких можливостей. Тому, думаю, прийшов час віддати борг, підтримати сьогоднішніх випускників школи.
   Перед учнями 11 класу КЗ «Чоповицький ліцей» зараз стоїть такий же вибір як і переді мною 8 років тому. Вони із зацікавленістю слухали розповідь про моє студентське життя в університеті. Про можливості, які переді мною відкривалися і які можуть відкритися перед ними.
   Окрему увагу приділили вступній кампанії в 2023 році, про яку більш детально розповів Олександр Цизь, відповідальний за профорієнтаційну роботу на агробіологічному факультеті.
   По завершенню візиту до мене підійшла учениця Анна Гетьман, яка зацікавилася представленими спеціальностями, і з упевненістю сказала, що обирає агробіологічний факультет. Ми тепло поспілкувалися, обмінялися контактами, тож сподіваюся незабаром ми зможемо зустрітися вже стінах Національно університету біоресурсів і природокористування України.
Все буде Україна!
Ірина Шпакович,
 асистент кафедри генетики, селекції
і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook