ДО ОБГОВОРЕННЯ ОП «ТЕХНІЧНИЙ СЕРВІС МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ С.-Г. ВИРОБНИЦТВА», ОС «МАГІСТР» ПРЕДСТАВНИКАМИ АКАДЕМІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ

11 квітня 2022, 19:28

В межах викладання дисципліни «Економіка технологічних систем» для студентів магістратури факультету конструювання і дизайну за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування», освітньо-професійної програми «Технічний сервіс машин та обладнання с.-г. виробництва» до складу навчального модуля «Концепція розвитку технічних систем галузі машинобудування аграрного призначення» доцент кафедри надійності техніки Мельник Валентина Іванівна внесла пропозицію щодо введення лабораторної роботи «Постановка проблеми з елементами наукового пошуку» https://elearn.nubip.edu.ua/mod/assign/view.php?id=400702.
На думку доц., к.е.н. В.І. Мельник, метою таких змін у робочій програмі дисципліні є заохочення студентів магістратури до глибшого зосередження на надзвичайно актуальній темі відновлення аграрної галузі та галузі сільськогосподарського машинобудування України у повоєнний період і тими викликами, які постануть перед нашою країною найближчим часом щодо відновлення економіки держави. Також потрібно звернути увагу, що завдання, яке постає перед магістрами у процесі виконання даної роботи лишається для них актуальним на тривалий період, оскільки виявлення сучасних тенденцій щодо функціонування аграрної сфери формує стратегію розвитку галузі сільськогосподарського машинобудування на майбутні періоди.
До робочої програми дисципліни “Управління та логістика сервісних підприємств” (модуль 1 «Управління підприємств технічного сервісу») доц. Попик П.С. пропонує ввести тему «Персонал підприємства, продуктивність і оплата праці», що сьогодні у підприємствах галузі є життєвою необхідністю, продиктованою швидкістю змін і високою конкуренцією.
 
 
 
Андрій  Новицький, доцент, 
завідувач кафедри надійності техніки,
гарант освітньої програми «Технічний сервіс машин та 
обладнання  сільськогосподарського виробництв
Валентна Мельник,
 доцент кафедри надійності техніки

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook