З надією на майбутні перемоги: нова спортивна форма для команди гуманітарно-педагогічного факультету

1 січня 2023 року

 Складний рік для української держави добігає до свого завершення, але НУБіП України продовжує працювати і перемагати на освітньому, культурному та спортивному фронті.

  За підтримки ректорату, допомоги первинної профспілкової організації НУБіП України та голови профспілки Ростислава Тарасенка було придбано спортивну форму для співробітників гуманітарно-педагогічного факультету.
 

  На засіданні Вчено ради ГПФ, декан гуманітарно педагогічного факультету Інна Савицька та завідувач кафедри фізичного виховання Микола Костенко презентували нову форму колективу факультету. В майбутньому спортивна форма буде використовуватися нашими співробітниками для участі в різних змаганнях на рівні факультету та Університету. Єдина спортивна форма для гуманітарно-педагогічного факультету буде формувати дух єдності та команди.

  Дякуємо ректорату та первинній профспілковій організації НУБіП України за придбану спортивну форму. Бажаємо усім якнайшвидшого закінчення війни і нашої Перемоги! До зустрічі на спортивних змаганнях, присвячених 125 річчю НУБіП України!

Слава факультету!
Слава Університету!
Слава Україні! Слава нашим Героям!

 

Ірина Матвієнко,
голова профбюро ГПФ

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook