Міжнародний день волонтера: дякуємо та підтримаємо!

5 грудня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Сьогодні, 5 грудня, Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера, який був заснований у 1985 році з ініціативи Генеральної асамблеї ООН.

Попри те, що волонтерський рух розпочався у нашій країні у 90-х роках, найбільшого масштабу він набув з Революції Гідності та початку військової агресії Росії проти України. 24 лютого 2022 року волонтерам довелося мобілізувати всі свої сили аби забезпечити мільйони людей – від вимушено переміщених осіб до бійців Збройних Сил України. Від їжі, одягу до техніки – наші військові все ще потребують допомоги волонтерів, і з початком зими навантаження лише зросло.

Волонтерство закладено в генетичному коді українців. Багата традиціями культура нашого народу завжди давала настанови щодо способу життя в українському суспільстві, звичаї ставали законами, якими керувались люди щодня. Одним з них було побратимство – духовне споріднення та взаємодопомога, що забезпечувало допомогу в скрутну годину.

Символічно, що Україна – єдина країна у світі, де Міжнародний день волонтерів припав на переддень свята Збройних Сил України, що відзначається 6 грудня. Адже наші волонтери та Збройні Сили єдині в своєму прагненні зробити все можливе і неможливе та якнайшвидше здобути Перемогу!

Шановні волонтери, прийміть щиру вдячність за вашу працю, за сміливість, наполегливість, за вміння розпізнати потреби людей і вчасно допомогти, за ваші палкі серця, що зігрівають людські душі.

Нехай ваше добро повертається до вас сторицею!

Здоров’я вам, сил, невичерпної енергії, однодумців і людської вдячності!

Слава Україні!

З вдячністю та повагою колектив інституту
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook