На факультеті ветеринарної медицини відбувся День відкритих дверей для випускників фахових коледжів і технікумів України

9 грудня 2022 року
ФВМ НУБіП України

   Ми зобов’язанні дбати про розвиток нашої держави та її економіку шляхом підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних кадрів у кожній галузі.

   8 грудня 2022 року у Національному університеті біоресурсів і природокористування України проведено «День відкритий дверей» для випускників фахових коледжів і технікумів України в режимі on-line з використанням платформи Cisco Webex. У «Дні відкритих дверей» взяли активну участь 43 абітурієнта, у тому числі понад 20 з інших закладів передвищої фахової освіти: Кіцманського коледжу, Кам’янець-Подільського фахового коледжу, Золочівського коледжу, Козелецького фахового коледжу ветеринарної медицини, Тульчинського фахового коледжу ветеринарної медицини, Василівського фахового коледжу ТДАТУ ім. Д. Моторного, Новоушицького коледжу, Рогатинського аграрного фахового коледжу, Rolnicze Centrum Ksztatcenia Ustawicznego im. Franciszka Stefczyka w Czernichowie (Польща), які виявили бажання вступити на факультет ветеринарної медицини.

   До майбутніх абітурієнтів із вітальним словом звернувся декан Микола Цвіліховський, який зазначив, що у цей непростий для країни час, освідченні потужні кадри визначають майбутнє нашої держави. Хоча сьогоднішній «День відкритих дверей» відбувається дистанційно, відчувається позитивний настрій молоді, яка планує пов’язати своє подальше життя з ветеринарною медициною, наданням допомоги тваринам, готовністю оберігати людство від хвороб, і цим самим забезпечувати якість життя та безпеку кожної людини.

   Декан зазначив, що факультет ветеринарної медицини НУБіП України є центром ветеринарної освіти, науки, інновацій і практики в нашій державі. Підтвердженням цьому є успішна робота його випускників на самих сучасних високотехнологічних підприємствах, ветеринарних клініках як в Україні, так і в усьому світі – США, Канаді, Австралії, країнах Європейського союзу.

 

   Микола Цвіліховський акцентував увагу на сучасній матеріально-технічні базі факультету та інформував абітурієнтів про те, що вже багато зроблено в плані створення надсучасних навчально-наукових і дослідницьких лабораторій та клінічних спеціалізованих кабінетів.

 

   На факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина» з ліцензійним обсягом 350 осіб та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» з ліцензійним обсягом 75 осіб. Нині здійснюється ліцензування ОПП «Єдине здоров’я». Підготовку лікаря ветеринарної медицини здійснюють 110 висококваліфікованих науково-педагогічних працівників, третина з яких – доктори наук, професори.

   На кожному курсі формується група з вивчення фундаментальних та фахових дисциплін англійською мовою. Студенти нині проходять навчання за програмою «Еразмус+» у європейських університетах: Естонії, Іспанії, Хорватії, Польщі та ін. Після закінчення університету є достатня кількість місць для працевлаштування, оскільки факультет активно співпрацює з Радою роботодавців, яка надає сучасні бази практичної підготовки студентів та місця для працевлаштування випускників.

   Для учасників Дня відкритих дверей була продемонстрована матеріально-технічна база кафедр та інших структурних підрозділів факультету. Учасники ознайомилися з особливостями підготовки лікаря ветеринарної медицини на факультеті, роботою ННВ Клінічного центру «Ветмедсервіс», ННЛ «Банк крові тварин», ННЛ «Центр репродуктології тварин з банком сперми і ембріонів», ННЛ «Центр клітинних технологій у ветеринарній медицині», Музей анатомії та НДІ «Здоров’я тварин».

 

   До проведення днів відкритих дверей на факультеті, вже традиційно долучаються представники Ради роботодавців факультету. Зокрема, прямо з робочого місця, було презентовано заступником головного лікаря Іваном Якимчуком мережу ветеринарних клінік «Зоолюкс».

 

   Зазначимо, що учасники «Дня відкритих дверей» були активними, поставили велику кількість питань, на які отримали вичерпні відповіді.

 

   На завершення декан наголосив, що на факультеті кожен день є потенційним днем відкритих дверей, і запросив абітурієнтів відвідати факультет очно. Він побажав усім міцного здоров’я, успіхів і мирного неба над головою.

   Бажаємо усім абітурієнтам успішно завершити навчання в коледжах і вступити на омріяну спеціальність на факультет ветеринарної медицини НУБіП України!

Слава факультету!
Слава Університету !
Слава Україні!

Сергій Деркач, Юрій Жук, Тарас Савчук,
заступники декана факультету

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook