Яким буде Національний мультипредметний тест?

28 квітня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Після наданої раніше інформації про зміст і структуру кожного блоку Національного мультипредметного тесту (НМТ) 26 квітня Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив його демонстраційний варіант.

Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 90 хвилин за комп’ютером. Окрім завдань, тут є правильні відповіді, тож ви зможете одразу перевірити себе. Зауважте, що при виконанні завдань з математики ви зможете користуватися довідковими матеріалами.

Якщо ж ви хочете відтворити атмосферу тестування, потренуватися виконувати завдання в онлайн-режимі, навчитися розподіляти час на виконання 60 завдань з трьох навчальних предметів, а після завершення роботи над тестом отримати результати тестування, вам варто почекати. Найближчим часом у вас буде можливість попрактикуватись в онлайновій версії випробування на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Вступники здаватимуть тест в онлайн-форматі в у тимчасових екзаменаційних центрах. Заплановано три сесії: липень, серпень, вересень.

Нагадуємо, що в інституті діють безкоштовні
підготовчі онлайн-курси для підготовки
до Національного мультипредметного тесту.
Деталі за телефоном (068) 700 36 76

Дізнатися про особливості здачі Національного мультипредметного тесту можна
в Приймальній комісії інституту.

Електронна адреса [email protected] Телеграм: @HalynaMakedon
Телефон +380684675233

 
Галина Македон,
відповідальний секретар приймальної комісії
 
 
 
 

 
 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook