Старт семестру – діалог зі студентами

8 лютого 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

7 лютого, в перший день, другого семестру навчального року декан факультету агротехнологій та економіки Галина Македон провела зустріч зі студентським активом груп.

У ході зустрічі було наголошено на важливості щоденного моніторингу стану захворюваності студентів та кількості вакцинованих студентів.

Уточнено всі організаційні моменти проведення занять в дистанційній формі відповідно до розкладу, вибудовано оптимальний спосіб комунікації в межах вивчення курсів, в першу чергу з використанням навчально-інформаційного порталу moodle.nati.org.ua, відео-конференцій zoom та месенджерів.

Декан наголосила на дотриманні процедури поселення студентів в гуртожитки на період дистанційного навчання за потреби та неухильному дотримання правил внутрішнього розпорядку.

Підкреслила, що якість освітнього процесу – основне питання адміністрації інституту та деканатів, тому постійний діалог та моніторинг є невід’ємною складовою навчання.

Наголошено на проведених організаційних заходах у відповідь на запити, які прозвучали в анкетах студентів за результатами першого семестру.

Також розповіла про механізм формування індивідуальної освітньої траєкторії кожного студента та їх участі у публічному обговоренні змісту освітніх програм.

Інна Брюхачова,
старший викладач кафедри агрономії
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook