Обговорення проєкту освітньої програми «Агрономія»

8 червня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

7 червня кафедрою агрономії було проведено громадське обговорення освітньої програми підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності «Агрономія».

Представляла освітню програму проєктна група у складі: гаранта Андрія Семеніхіна та членів групи Юрія Яроша і Юрія Шевякова.

На захід були запрошені стейкхолдери – роботодавці, представники кафедр, що забезпечують освітній процес, здобувачі освіти. Серед запрошених: Микола Шкурко, генеральний директор ТОВ «Просвітньо-виробничо-комерційна фірма «Сяйво», голова Ради директорів Громадської спілки «Асоціація розвитку льонарства і коноплярства України», Олександр Буняк, заступник директора Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН, Галина Македон, декан факультету агротехнологій та економіки, Олександр Сидорович, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Гарант освітньої програми Андрій Семеніхін ознайомив присутніх зі змінами, що були внесені до освітньої програми, зокрема в структурно-логічній схемі, враховуючи результати моніторингу побажань стейколдерів. Також він розповів про те, як зміняться освітні компоненти та практична підготовка здобувачів освіти у 2022-2023 н.р.

Присутні роботодавці наголосили, що фахівці даної спеціальності є максимально затребуваними на регіональному ринку праці і той перелік компонентів, що пропонується на обговорення здатний повноцінно забезпечити програмні результати навчання, які висвітлила проектна група. Окрім того, позитивно відмітили значну практичну складову, що дозволяє повноцінно апробувати отримані знання на практиці.

Студенти відзначили, що мають вільний вибір для формування власної освітньої траєкторії і представлений вибір в повній мірі задовольняє їх побажання.

Щиро дякуємо нашим стейкхолдерам за цінні поради, розуміння і співпрацю!

Андрій Семеніхін,
гарант освітньої програми «Агрономія»
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook