Керівництво НУБіП України з робочим візитом у Ніжині

6 вересня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

6 вересня до Ніжинського агротехнічного інституту з робочим візитом завітали проректор з науково-педагогічної роботи НУБіП України, доктор філологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Василь Шинкарук та начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання, кандидат технічних наук Олександр Санченко.

Василь Дмитрович та Олександр Володимирович зустрілися з науково-педагогічними працівниками інституту для вивчення громадської думки і атмосфери в колективі. В ході спілкування обговорювалися нагальні питання його життєдіяльності, роль університету та місце інституту в університетській родині; проблеми та перспективи розвитку навчального закладу в непрості часи воєнного стану.

В ході візиту керівництво університету ознайомилися з роботою приймальної комісії; оглянули укриття навчальних закладів; адже безпека студентів та співробітників – найголовніше!

Зацікавленість викликала навчально-лабораторна база інституту, і, зокрема, лабораторії спеціальності 201 Агрономія, яка акредитується в цьому навчальному році: лабораторії хімії; агрохімії, ґрунтознавства та безпеки ґрунтів; гербології та сільськогосподарської ентомології; сільськогосподарської мікробіології та фітопатології; точного землеробства.

Про наукові результати кафедр, їх роботу та здобутки, доповів Анатолій Кушніренко, доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.

На завершення було оглянуто хід проведених ремонтних робіт зали спортивної слави, Музею огірка та приміщень адміністративно-господарського підрозділу.

Висловлюємо вдячність проректору Шинкаруку Василю Дмитровичу, доктору наук, професору, та начальнику відділу Санченку Олександру Володимировичу, кандидату наук, доценту, за оцінку діяльності навчального закладу, пропозиції, поради і побажання!

Ірина Демчук, заступник директора
з навчально-виховної роботи
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook