ЗНАННЯ ВЛАСНИХ ПРАВ – ЗАПОРУКА ОСОБИСТОГО УСПІХУ

13 жовтня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

12 жовтня в рамках Місячника правового виховання студенти першого курсу взяли участь у роботі усного журналу "Правове поле першокурсника".

Олександр Грабовецький, провідний юрисконсульт, старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, розповів про головні документи, що регламентують права та обов'язки громадянина України, насамперед у сфері освітніх відносин, коротко зупинився на місці інституту в мережі навчальних закладів України та закцентував увагу присутніх на основних поняттях Законів України "Про освіту" та "Про вищу освіту".

Статусу нашого інституту як відокремленого підрозділу НУБіП України та правовим документам, що його встановлюють (Статут НУБіП України та Положення про ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут"), була присвячена друга сторінка усного журналу.

Ірина Демчук, заступник директора з навчально-виховної роботи, зупинилася на організації освітнього процесу в інституті, розповіла про Правила внутрішнього розпорядку інституту та права і обов'язки студентів як учасників освітнього процесу. До уваги першокурсників були представлені Концепція освітньої діяльності інституту, а також ряд положень, що безпосередньо стосуються навчального життя студентів інституту, таких, як, наприклад, «Про організацію освітнього процесу», «Про організацію індивідуального навчання студентів», «Про екзамени і заліки», «Про організацію самостійної роботи студентів», «Про академічну доброчесність», «Про практичну підготовку студентів» тощо. Були також надані детальні роз’яснення щодо структури Зведеного графіка освітнього процесу на 2022-2023 навчальний рік для студентів 1 курсу та особливості його формування.

Безсумнівно, родзинкою зустрічі стали виступи Сердюк Владислави, заступниці голови студентської ради інституту, та Сергієнко Анни, голови студентської ради факультету агротехнологій та економіки. Дівчата побудували свою розмову у формі вільної бесіди між собою, що доволі помітно оживило офіційний тон заходу. Четвертокурсниці поділися з молодими колегами власним досвідом щодо впорядкування студентського життя, розповіли про роботу студентського самоврядування, його роль у житті інституту та запросили всіх присутніх залучатися до студентської самоврядності.

Інститутським новачкам було рекомендовано, що детальніше ознайомитися з нормативною базою, яка регламентує діяльність закладу, можна на сайті інституту в розділах «Офіційні документи», «Освітня діяльність», «Студенту» тощо.

Ірина Демчук, заступник директора
з навчально-виховної роботи
 
 
 

 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook