Студенти першокурсники продовжують знайомство із інститутом. Екскурсії музейним комплексом

5 жовтня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Загальновизнаною умовою існування будь-якої країни є дбайливе ставлення до її історико-культурної спадщини. Необхідна умова цього – розширення доступу до накопичених упродовж сторічь величезних духовних багатств, утілених у пам’ятках культури, збирати й зберігати які покликані музейні установи.

Сучасне трактування значення музею як навчально-виховного та рекреаційного закладу ставить нові завдання перед педагогічними і науково-педагогічними працівниками щодо ролі, яку повинен відігравати музей у навчальному закладі.

Музейний комплекс Ніжинського агротехнічного інституту виконує в зазначеному контексті важливу виховну і просвітницьку функцію. В перші два тижні навчання зусиллями кафедри соціально-гуманітарних дисциплін для студентів нового набору були організовані екскурсії до музейного комплексу, який включає в себе: Музей історії інституту, Музей Хліба та Музей Гідності та Пам’яті.

Протягом 26 вересня – 5 жовтня 2022 року студенти першого курсу всіх спеціальностей отримали можливість долучитися до історії нашого навчального закладу, докладно представлену в Музеї історії інституту; краще дізнатись про давні хліборобські традиції українського народу та побут традиційного українського села відтворений у Музеї хліба і насамкінець надихнутися героїчною боротьбою за українську державність наших предків і сучасників, відвідавши Музей Гідності і Пам’яті.

Олександр Сидорович, в.о. завідувача кафедри
соціально-гуманітарних дисциплін
 
 
 

 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook