- Головна
- АБІТУРІЄНТУ:
- Вступ-2024
- Освітня діяльність: ОС «БАКАЛАВР»
- Освітня діяльність: ОС «МАГІСТР»
- Консультаційно-підготовчі курси до ЗНО
- Екскурсії
- КАФЕДРИ
- СТУДЕНТУ:
- Студентські наукові гуртки
- Практичне навчання
- Культурне і спортивне життя
- Рейтинг студентів
- Сторінка магістра, вступ-2022
- Сторінка магістра, вступ-2023
- Стипендіальна комісія факультету (ПРОТОКОЛИ зимової сесії)
- РОЗКЛАД занять у другому семестрі 2023-24 н.р.
- РОЗКЛАД екзаменаційної сесії 2023-2024 н.р.
- АСПІРАНТУ:
- Освітньо-наукова програма 091 «Біологія»
- Освітньо-наукова програма 101 «Екологія»
- Освітньо-наукова програма 202 «Захист і карантин рослин»
- Освітньо-наукова програма 091 «Біотехнології біологічних систем»
- КОЛЕГІАЛЬНІ ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ:
- Вчена рада
- Наукова рада
- Рада роботодавців
- Рада молодих вчених
- Сенат Студентської організації факультету
- НАУКОВО-ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
- Наукові конференції
- МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Сторінка магістра, вступ-2023
Спеціальність 202 «Захист і карантин рослин»
ОПП Захист рослин»
1. Антоненко Микола Сергійович
2. Бондар Антон Олександрович
3. Васильченко Єгор Анатолійович
4. Гречаний Андрій Андрійович
5. Гураш Поліна Максимівна
6. Делейчук Андрій Миколайович
7. Дулін Антон Андрійович
8. Івахненко Дмитро Сергійович
9. Каракулов Артем Дмитрович
10. Карачка Богдан Володимирович
11. Кисільова Валерія Леонідівна
12. Козлов Сергій Васильович
13. Комишна Анастасія Володимирівна
14. Костенко Павло Олександрович
15. Крикун Костянтин Володимирович
16. Круковський Руслан Дмитрович
17. Леоненко Павло Вікторович
18. Логвиненко Олена Сергіївна
19. М`якшило Костянтин Сергійович
20. Мазуренко Андрій Олександрович
21. Мамчур Денис Олександрович
22. Матвеєв Олег Олександрович
23. Мирошник Олександр Володимирович
24. Нікітін Артем Сергійович
25. Олійник Вікторія Сергіївна
26. Пасека Євгеній Вікторович
27. Перетятко Мирослава Іванівна
28. Попелянський Роман Вікторович
29. Пустовіт Володимир Андрійович
30. Редька Сергій Вікторович
31. Сердюкова Марія Миколаївна
32. Стороженко Олексій Віталійович
33. Ступенко Роман Володимирович
34. Танцюра Олександр Владиславович
35. Тарнавський Назар Володимирович
36. Тацюн Ростислав Вікторович
37. Терещенко Олександр Петрович
38. Тіунов Борис Володимирович
39. Товстенко Ярослав Юрійович
40. Торовчик Світлана Юріївна
41. Хоменко Віталій Дмитрович
42. Чуйко Вячеслав Сергійович
43. Шаповал Михайло Олександрович
44. Шашин Олександр Петрович
45. Шевченко Аліна Володимирівна
46. Шевченко Олександр Віталійович
47. Шкребтій Вячеслав Анатолійович
48. Шпарун Олександр Володимирович
Спеціальність 202 «Захист і карантин рослин»
ОПП «Карантин рослин»
1. Андрощук Ярослав Петрович
2. Баран Дарина Анатоліївна
3. Бірюков Олександр Євгенович
4. Бурлака Олександр Олексійович
5. Велентій Богдан Миколайович
6. Глушенко Артем Русланович
7. Грицайов Владислав Павлович
8. Давиденко Олег Валерійович
9. Заєць Руслан Михайлович
10. Зелінський Роман Олександрович
11. Іванов Володимир Олексійович
12. Калуга Світлана Вікторівна
13. Коновал Даяна Олександрівна
14. Кононенко Сергій Іванович
15. Кошман Юрій Володимирович
16. Легкобит Катерина Станіславівна
17. Марсаков Сергій Сергійович
18. Махота Володимир Анатолійович
19. Шелудько Сергій Григорович
20. Предченко Євгеній Миколайович
21. Пяткін Артем Юрійович
22. Різник Олександр Олексійович
23. Скрицький Віктор Васильович
24. Статкевич Олександр Олександрович
25. Сухоребрий Андрій Володимирович
26. Сьомка Богдан Юрійович
27. Тимошик Артем Віталійович
28. Федишин Назарій Васильович
29. Цуркан Роман Петрович
30. Шапошник Олександра Володимирівна
Спеціальність 101 «Екологія»
ОПП «Екологічний контроль та аудит»
1. Гумінський Владислав Миколайович
2. Гусєв Андрій Олександрович
3. Дмитрієв Олександр Юрійович
4. Киба Олександр Іванович
5. Кисляк Андрій Русланович
6. Коновал Роман Миколайович
7. Костюченко Аня Віталіївна
8. Крайчинський Володимир Леонідович
9. Кривенко Євген Володимирович
10. Крючков Антон Миколайович
11. Леонідов Максим Петрович
12. Лисик Петро Миколайович
13. Лисик Тетяна Миколаївна
14. Лопуга Дарина Миколаївна
15. Мазурик Владислав Сергійович
16. Мартиненко Павло Олександрович
17. Обуховська Ульяна Богданівна
18. Одарченко Єлізавета Олександрівна
19. Осадчук Валерій Петрович
20. Приймачук Ольга Василівна
21. Припотенська Ірина Олександрівна
22. Рибалка Максим Вячеславович
23. Руденко Олег Валерійович
24. Сахно Борис Петрович
25. Скрит Сніжана Іванівна
26. Соляник Артем Мгерович
27. Ставецький Назар Сергійович
28. Степаненко Віктор Андрійович
29. Угня Вероніка Дмитрівна
30. Фесан Олександр Сергійович
31. Фурса Ілля Валерійович
32. Щочка Тетяна Андріївна
33. Якимець Сергій Іванович
34. Курочка Софія Євгеніївна
Спеціальність 101 «Екологія»
ОПП «Екологія та охорона навколишнього середовища»
1. Багнюк Дарина Олександрівна
2. Баранська Анастасія Андріївна
3. Бричка Богдана Володимирівна
4. Буланий Олександр Васильович
5. Грицишина Анастасія Олександрівна
6. Коваль Тетяна Русланівна
7. Ліхацька Уляна Ярославівна
8. Ляшенко Анастасія Вадимівна
9. Пархоменко Андрій Андрійович
10. Пилипко Аліна Юріївна
11. Полюхович Микола Анатолійович
12. Реус Ірина Романівна
13. Руденок Павло Володимирович
14. Селюк Андрій Васильович
15. Сєдая Аліна Андріївна
16. Симоненко Віктор Анатолійович
17. Синиця Олег Миколайович
18. Тарасенко Богдан Леонідович