Інтерв’ю зі студенткою Анастасією Шковирою
Сьогодні ми поговоримо з Анастасією Шковирою, студенткою групи ФілА-210001б.
- Настя, добрий день.
- Добрий день.
- Я знаю, що цього року Ви почали новий етап у своєму житті – Ви стали викладачем на курсах англійської мови.
- Так, провчившись рік в університеті за спеціальністю “Філологія (англійська)”, я вирішила спробувати себе в ролі вчителя.
- Чи було це Вашим рішенням чи, можливо, хтось порадив?
- Уперше про таку можливість я почула від своєї подруги, яка вже півроку працює в школі англійської мови. Недовго вагаючись, я також вирішила спробувати викладати, адже окрім навчання, це крута можливість отримати безцінний досвід.
- Які є переваги роботи викладачем на курсах?
- Найбільшою перевагою, яка, безсумнівно, знадобиться в житті, є можливість навчитися знаходити спільну мову з людьми різного віку, підлаштовуватись під характер, вподобання та сильні сторони кожного студента. Окрім цього, я постійно вдосконалюю свої навички в спілкуванні англійською.
- З якими труднощами Ви зіткнулися у процесі викладання?
- Бути ментором та наставником для студентів на шляху до вивчення мови є не простою справою, адже окрім якісного викладання, вчитель має підтримувати та мотивувати студента рухатись далі попри всі труднощі.
- Які підходи Ви використовуєте для того, щоб зацікавити дітей?
- Здебільшого я використовую інтерактивну платформу, яка допомагає швидко перемикатись між різними секціями, виконувати цікаві завдання, малювати та переглядати відео. Все залежить від уподобань та улюблених тем дитини.
- Що Ви хотіли б порадити студентам НУБіП спеціальності “Філологія (англійська)”?
- Я гадаю, що за ці півроку, кожен з нас впевнився, що “вдалого” моменту, для початку чогось нового – не існує. Майбутнє – це результат наших дій, починаючи від сьогодні. Тому, як би банально це і не звучало, слід перестати відкладати справи на «наступний понеділок» та бути сфокусованим на своїй цілі. Кожен має вміти удосконалювати свої мовні навички у різний спосіб. Перш за все потрібно відвідувати лекційні та семінарські заняття, також ходити на додаткові курси, спілкуватися з носіями мови, переглядати улюблені фільми та серіали мовою оригіналу, слухати аудіокниги та англомовні радіопередачі, читати іноземні інформаційні джерела. Можливостей багато – головне бажання!
- Дякую Вам, Насте, за цікаву розмову. Бажаю успіхів у навчанні та професійного зростання!
Розмову провела доцент
кафедри романо-германських мов і перекладу
Гольцова М.Г.