Продовжуємо співпрацю з роботодавцями: практична складова

1 вересня 2022 року
   31 серпня за головуванням проректора з науково-педагогічної роботи Василя Шинкарука відбулась робоча зустріч співробітників нашого університету з начальником відділу професійного навчання ПАТ «МХП» Оленою Азєєвою.
 
   У нараді, присвяченій розробці плану спільних дій для реалізації практичного навчання студентів університету з елементами дуальної освіти на підприємствах МХП прийняли участь представники служби проректора з науково-педагогічної роботи Ярослав Рудик, Лариса Кліх, Оксана Зазимко, Олег Бачинський, а також Юрія Жука, заступника декана факультету ветеринарної медицини, Сергія Грищенка, заступника декана факультету тваринництва та водних біоресурсів, Тетяни Розбицької, заступника декана факультету харчових технологія та управління якістю продукції АПК, Семена Волошина, заступника директора ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження.
 
   Основна мета зустрічі – розроблення плану спільних дій для реалізації практичного навчання студентів університету з елементами дуальної освіти на підприємствах МХП. З цією метою у ході дискусії було заплановано проведення 5-7 вересня на базі факультетів в очному форматі семінарів-зустрічей студентів третіх курсів (4 курсу факультету ветеринарної медицини) з провідними фахівцями ПРАТ «МХП» та обговорено стратегію проведення цих заходів.
   Не пройшло поза увагою учасників наради питання перспектив стажування науково-педагогічних працівників університету на базі регіональних підприємств компанії та проведення виїзних практичних занять для студентів.
 
   За результатами проведеної зустрічі деканатам факультетів, які брали участь у зустрічі, поставлено завдання передбачити проведення практичного навчання студентів на базі регіональних підприємств ПРАТ «МХП».
 
О. Бачинський,
заступник начальника навчального відділу

з практичного навчання студентів 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook