Реєстрація на навчання в освітньому проєкті «Конструкції взаємодії: Відкриті села»

30 серпня 2022 року
м. Київ

Шановні співробітники та студенти! Триває реєстрація на участь в освітньому проєкті «Конструкції взаємодії: Відкриті села» - проєкті, присвяченому нинішньому та майбутньому сіл, їх потенціалу, розвитку спільнот і публічних просторів. Це школа, спрямована на дослідження, проєктування та реалізацію пілотних архітектурних проєктів для сіл. 

Школа розпочнеться з освітньої програми, яка допоможе глибше розуміти багатовимірність українського села, розширити уявлення та позбутись стереотипів, пов’язаних з селом та життям у ньому. Екскурс у соціальні, культурні, історичні, економічні й просторові виміри проведуть українські та іноземні експерти/-ки з відповідним бекграундом. Це може бути корисно та цікаво сільським громадам, активістам/-кам, архітекторам/-кам, тим, хто працює/планує працювати з темою сіл.

Більше інформації та анкета реєстрації за посиланням - docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHNB-T83646nN113-8YVaU6UgtHxS2F9OISD5w0Etkg6oI3w/viewform

Навчання починається з 1 вересня в онлайн-форматі і триватиме 14 днів по 2 години кожного дня у формі лекцій та інтерактивних обговорень, реєстрація на участь завершується 1 вересня о 13.00. Прохання всіх бажаючих прийняти участь у програмі поквапитись із проходженням процесу реєстрації.

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook