Гуманітарно-педагогічний факультет: PER ASPERA AD ASTRA!

22 серпня 2022 року
   ЗВО України розпочинають новий 2022/2023 навчальний рік. Студенти та викладачі повертаються до Національного університету біоресурсів і природокористування України всупереч тяжким реаліям сьогодення України.

   Заняття на гуманітарно-педагогічному факультеті розпочалися 15 серпня 2022 року в очно-дистанційному форматі для студентів денної форми навчання 2-3 курсів ОС “Бакалавр” та 2 курсу ОС “Магістр” спеціальностей “Психологія”, “Журналістика”, “Соціальна робота”, “Професійна освіта”, “Філологія”, “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”, “Фізична культура і спорт” відповідно до затвердженого графіку освітнього процесу в Університеті, розкладу навчальних занять і вимог чинного законодавства щодо початку навчального року в умовах правового режиму воєнного стану в Україні та ознаменували початок 2022/2023 навчального року.

   Студенти схвально сприймають повернення до університетської родини, радіють зустрічі один з одним після тривалої розлуки, оскільки повною мірою усвідомлюють необхідність отримання вищої освіти, яка надає ґрунтовні знання завдяки різноманіттю дисциплін, вчить самостійності та відповідальності, розширює кругозір і дозволяє чіткіше бачити нові можливості, надає поштовх для особистісного розвитку за певною галуззю знань, що дозволяє добитися успіхів та бути конкурентоспроможними в обраній професії, допомагає організовувати власну справу й активно просуватися по кар’єрних сходах.
   А ті студенти, що й далі навчаються дистаційно, з нетерпінням чекають на повернення у авдиторії.

   Перед початком занять декан гуманітарно-педагогічного факультету Інна Миколаївна Савицька провела інструктаж для студентів щодо їх поведінки під час проведення аудиторних занять у форматі офлайн в умовах воєнного стану.
   І розпочалися заняття в аудиторіях Університету!

   Приємно констатувати, що більшість студентів академічних груп факультету згуртовано та з оптимізмом приступили до навчальних занять, показники відвідування становлять 85 %.

 

  Пріоритетним завданням колективу гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України у 2022/2023 навчальному році є гарантування безпечних умов навчання та праці для всіх учасників освітнього процесу.
   З урахуванням досвіду роботи Університету в умовах воєнного стану, першочерговими завданнями перед науково-педагогічними працівниками факультету постають такі: вжити вичерпних заходів щодо збереження життя і здоров’я учасників освітньо-виховного процесу; неухильно дотримуватися правил поведінки в умовах воєнного стану в Україні та санітарно-епідеміологічних норм у навчальних приміщеннях і на території Університету. На виконання пріоритетних завдань гуманітарно-педагогічного факультету, науково-педагогічні працівники кафедр та студенти факультету пройшли інструктаж із безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану.
   Колектив гуманітарно-педагогічного факультету з вірою та надією дивиться в майбутнє та сподівається на виконання поставлених завдань!

Віра Ніконова,
завідувачка кафедри англійської філології
Світлана Христюк
доцентка кафедри англійської філології

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook