Безпека студентства в умовах воєнного стану: мета зборів мешканців гуртожитку № 10

22 серпня 2022 року
      17 серпня 2022 року в 10 гуртожитку НУБіП України відбулись збори мешканців та адміністрації економічного факультету та факультету інформаційних технологій. Ключовими питаннями даної зустрічі було обговорення безпеки життєдіяльності студентів у гуртожитках в умовах воєнного стану, правил поведінки під час повітряної тривоги та обговорення проблем студентства.
     На зборах були присутні: декан економічного факультету Анатолій Дмитрович Діброва, декан факультету інформаційних технологій Олена Григорівна Глазунова, заступники деканів Андрій Олександрович Музиченко, Валентина Ігорівна Корольчук та завідувач гуртожитку №10 Тригуб Наталія Григорівна.

      Анатолій Дмитрович, розпочавши свою промову, нагадав мешканцям про алгоритм поводження під час повітряних тривог, та необхідність його дотримання. Декан наголосив, що укриття яке знаходиться в підвальному приміщенні гуртожитку облаштоване згідно всіх вимог та стандартів, в укритті знаходиться достатня кількість питної води, аптечки та інші життєво необхідні речі, після чого Анатолій Дмитрович, розповів про порядок дій старост блоків, які під час повітряної тривоги, як відповідальні особи повинні проінформувати всіх мешканців блоку, про необхідність спуститись в укриття, взявши з собою речі першої необхідності, і в разі, якщо деякі студенти відмовляться або проігнорують, то записати кількість осіб, які залишились на блоці.
     Олена Григорівна наголосила на загальних правилах поведінки в умовах воєнного стану та дій під час комендантської години, оскільки їх дотримання є ключовим елементом безпеки в умовах сьогодення. У своєму звернені декан наголосила на важливості дотримання даних правил кожним студентом та його відповідальності за власне життя.

     Заступники деканів звернули увагу на особливості поселення студентів у даному навчальному році, та правил подальшого поселення студентів, які з об’єктивних причин не мали змоги поселитись в період з 12 по 14 серпня. У своїх зверненнях Андрій Олександрович Музиченко та Валентина Ігорівна Корольчук наголосили на важливості дотримання правил внутрішнього порядку під час проживання в гуртожитку.
    На завершення зустрічі, декани відповіли на питання, що турбують студентів, а також вислухали їхні побажання стосовно організації студентського життя у гуртожитку.
 

Андрій Музиченко,
заступник декана економічного факультету
Валентина Корольчук,
заступник декана факультету інформаційних технологій
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook