Про роботу педагогічної ради коледжу

30 червня 2022 року

  

129 червня відбулося останнє засідання педагогічної ради у цьому навчальному році.

3

2

Засідання розпочали з привітання ювілярів – Мирослава ЛЕХІЦЬКОГО та Анатолія МИХАЙЛЕВИЧА.

4

Далі відповідно до порядку денного Світлана ПИЛИПИШИН доповіла про підсумки діяльності закладу освіти за червень, а також підвела підсумки 2021-2022 навчального року. Протягом тижня відбулися звіти циклових комісій, науково-педагогічних та педагогічних працівників. Складання звітів можна вважати успішним, лише потрібно покращити інноваційно-методичну роботу працівників. Обов’язково необхідно приділити увагу підвищенню кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Світлана ПИЛИПИШИН акцентувала увагу на проведенні профорієнтаційної роботи для вступу в наш заклад, а також на вступі випускників коледжу до НУБіП України.

У зв’язку з воєнним станом термін щорічної обов’язкової відпустки - 24 календарні дні, тому 25 липня розпочинаються робочі будні.

Також доповідачка наголосила на основних питаннях, що стосуються листа МОН від 27.06.2022 №1/7035-22 «Про підготовку до початку та особливості організації освітнього процесу в 2022/23 навчальному році».

Протягом місяця проведено чимало різноманітних заходів, а саме: до Міжнародного дня захисту дітей; відкрите заняття з дисципліни «Ґрунтознавство з основами землеробства»; відбулись вибори нового голови студентської організації; заняття-тренінг «Заняття на мільйон»; День відкритих дверей в коледжі; онлайн-конференція «Таємниці всесвіту»; виховна година «Психологія сприйняття природніх елементів середовища»; виховний захід «Українські стародруки»; проведено усі атестаційні (кваліфікаційні) екзамени; завершено перший етап пілотного проєкту «Прозора та партисипативна система інвентаризації зелених зон в Україні: іtree4ua» та ін.

5

Сергій ШТОГРИН коротко охарактеризував основні аспекти та питання, які були висвітлені на нараді МОН 28 червня 2022 року.

6

Наступна доповідачка – юрисконсульт Наталія КРАМАР – розповіла про особливості несанкціонованого поширення інформації. В теперішній час важливо дуже обережно ставитися до поширення інформації в соціальних мережах. Поспішна публікація щодо подій, пов’язаних з воєнними діями на території нашої держави, карається Кримінальним кодексом України.

7

Відповідно до порядку денного наступним виступив практичний психолог Василь ЛЕЩУК. Перша психологічна допомога – це сукупність заходів загальнолюдської підтримки та практичної допомоги ближнім, які відчувають страждання і потребу. Перша психологічна допомога призначена для людей, які знаходяться в стані дистресу в результаті щойно пережитої або поточної важкої кризової події. Таку допомогу надають як дорослим, так і дітям. Однак не кожна людина, яка пережила кризову подію, потребує ППД або прагне її отримати.

Кризові події руйнують звичний світ дітей та підлітків, який складається зі знайомих та близьких людей, звичного середовища перебування і життєвого устрою, що давали їм відчуття власної безпеки. Діти, постраждалі від кризи, схильні до ризику сексуального насильства, жорстокого поводження та експлуатації, що частіше зустрічаються в хаотичній обстановці при великомасштабних кризових ситуаціях. У дітей і підлітків виявляються такі ж реакції дистресу, що й у дорослих. Але у них також можуть виникати деякі з таких специфічних реакцій: підлітки можуть «нічого не відчувати», вважати, що вони відрізняються від своїх ровесників або ізольовані від них, здійснювати ризиковані вчинки або проявляти негативізм. Члени сім’ї, батьки й опікуни – важливе джерело захисту та емоційної підтримки для дітей.

8

Наступною виступила секретарка педагогічної ради Галина ПАНЬКІВ, яка доповіла про виконання плану педагогічної ради за 2021-2022 навчальний рік. Роботу педагогічної ради можна вважати задовільною. Шляхом відкритого голосування рішення прийнято одноголосно «за». Доповідачка наголосила про початок Вступної кампанії – 2022, а також про основні терміни прийому заяв та документів.

9

Далі відповідно до порядку денного виступила завідувачка навчально-методичного кабінету Оксана ЛЕЩИШИН. Доповідачка ознайомила працівників з рейтингами ПП і НПП, а також усіх циклових комісій. Усі успішно виконали роботу згідно з індивідуальними планами, тому роботу працівників можна вважати задовільною. Шляхом відкритого голосування рішення прийнято одноголосно «за».

10

В різномузаступник директора з навчальної роботи Олег КАЛАТАЛО наголосив на проведенні активної профорієнтації, а також виконанні інноваційно-методичної роботи, активізації публікаційної діяльності.

11

Головна бухгалтерка Мирослава ГАХОВСЬКА доповіла про виплату заробітної плати, відпускних, а також інших доплат.

Насамкінець Світлана ПИЛИПИШИН побажала усім тихих відпусток,

міцного здоров'я, спокійного і мирного неба над головою.

Галина ПАНЬКІВ,
секретарка педагогічної ради
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook