ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ БАКАЛАВРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТАМИ ОC «БАКАЛАВР» ДЕННОГО НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 133-«ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ» - ДЕНЬ ПЕРШИЙ ТА ДРУГИЙ

15 червня 2022, 15:38

14 та 15 червня 2022 року на факультеті конструювання та дизайну НУБіП України проходив перший та другий день захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт студентами ОC «Бакалавр» спеціальності 133-«Галузеве машинобудування» денного навчання.
Захист кваліфікаційних бакалаврських робіт проходив у дистанційному режимі за керівництва декана факультету конструювання та дизайну, к.т.н., доц. Ружила З.В., та за участі Екзаменаційної комісії в складі: голови екзаменаційної комісії, д.т.н., проф. Голуба Г.А., членів екзаменаційної комісії, заступника декана факультету, к.т.н., доц. Маруса О.А. ,к.т.н., ст. викладач Ляшко А.П., к.т.н., доц. Новицького А.В.
Слід відзначити кращих студентів, що успішно захистили кваліфікаційні бакалаврські роботи: Богдан Оксімчук та Євгеній Осадчий, Максим Антал та Ігор Максименко, Ольга Поварчук та Людмила Наливайко, Олексій Іваненко та Даниїл Лукоянов. 
Чекаємо випускників на навчання в магістратурі на факультеті конструювання та дизайну кафедрі надійності техніки за освітніми професійними програмами «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва»та «Обладнання лісового комплексу».
Побажаємо випускникам мирного неба,
благополуччя та подальших успіхів!!!

Андрій Новицький, 
завідувач кафедри надійності техніки,
Олександр Банний, 
доцент кафедри надійності техніки

 

 

 

 

 

 


 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook