Члени студентського науково-дослідного дискусійного клубу «Туризм & Рекреація» завершують процес ознайомлення з основними результатами власних наукових досліджень
27 травня 2022 року у форматі відео-конференції відбулось чергове засідання студентського науково-дослідного дискусійного клубу (СНДДК) «Туризм & Рекреація», яке, на відміну від усіх попередніх тривало найдовше, - три години.
Так, Аня Артеменко, перебуваючи в Німеччині у зв’язку з воєнною агресією північного «сусіда», презентувала дослідження на тему «Розробка екскурсійного продукту «Чернігівщина крізь віки» в сегменті в’їзного пізнавального туризму».
У своєї презентації Аня Артеменко звернула увагу на актуальність проведеного дослідження, адже одним з головних питань відновлення соціально-економічного розвитку у післявоєнний період має стати відновлення регіональної інфраструктури та визначення шляхів розвитку туристичних дестинацій України. Це сприятиме післявоєнному відродженню економіки територіальних громад, а також формуватиме повну історичну картину про регіони України у туристів з інших країн світу.
Презентація Ані Артеменко викликала жваве обговорення, адже в ній було чимало нестандартних підходів до презентації результатів наукових досліджень.
Наступною доповідачкою була Дар’я Машовець, яка презентувала дослідження на тему «Брендинг туристичної дестинації Закарпаття на міжнародному ринку».
Дослухаючись до порад, що були виголошені на перших засіданнях СНДДК, Дар’я Машовець окреслила актуальність дослідження, зазначивши, що одним з головних питань відновлення соціально-економічного розвитку України у післявоєнний період має стати відновлення соціальної інфраструктури з урахуванням перспективного розвитку туристичних дестинацій України на підставі туристичного брендингу.
Під час доповіді Дар’я Машовець окреслила актуальні проблеми брендингу туристичної дестинації «Закарпаття», а також пропозиції щодо їх розв’язання.
На завершення засідання Анна Половко без презентації доповіла про поточні результати наукового дослідження на тему «Формування інноваційного туристичного продукту в сегменті екологічного туризму». Основу доповіді склали питання актуальності дослідження, означення проблем екологічного туризму, а також окремі шляхи їх розв’язання.
За результатами доповіді було виголошено рекомендації щодо завершення дослідження.
Проф., д.е.н. Сергій Бардаш