Факультет ветеринарної медицини та ННІ неперервної освіти і туризму в умовах воєнного стану продовжили підвищення кваліфікації спеціалістів Держпродспоживслужби України

11 травня 2022 року
   Злагоджена співпраця в такий нелегкий і трагічний час для країни і кожного громадянина України є основним рушієм нашої Перемоги над ворогом. Обєднання зусиль такого сильного триумвірату, як факультет ветеринарної медицини на чолі з деканом Миколою Цвіліховським та ННІ неперервної освіти і туризму на чолі з директором Іваном Гриценком і Держпродспоживслужби України, дозволило продовжити проводити підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби.

    Надзвичайно великий вклад у цю роботу також зробила професор кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва Марія Кулаєць. Налагоджений зв'язок відповідальногого за післядипломну освіту на факультеті ветеринарної медицини Григорія Бойка з кадровою службою Держпродспоживслужби дозволив оперативно зібрати інформацію про слухачів і розпочати заняття згідно плану-графіку проведення навчання затвердженного наказом ректора НУБіП України № 5 від 28 грудня 2021 р. і наказом Держпродспоживслужби України № 37 від 24 січня 2022 р.

    9 травня 2022 р. за графіком до занять приступили 53 слухачі потоку «Фахівці міжрегіональних управлінь Держпродспоживслужби України на державному кордоні»
  В перший день занять на факультеті ветеринарної медицини, слухачів курсів підвищення кваліфікації, приймав декан факультету ветеринарної медицини Микола Цвіліховський. Було проведено лекцію «Перспективи ветеринарної освіти і науки в Україні, як фактор забезпечення здоров'я нації в умовах глобалізації світової економіки».

   В першій частині слухачів було ознайомлено з новим освітнім курсом розвитку університету та перевагами навчання в НУБіП України. Наголошено, що факультет ветеринарної медицини веде підготовку за двома спеціальностями 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

   У другій частині були представлені основні виклики та труднощі ветеринарної професії на найближчі 10 років. Найбільше обговорення викликали основні аспекти європейської освітньої стратегії проектування ветеринарного профілю, визначеного потребами ринку.

   Відповідальний за післядипломну освіту на факультеті ветеринарної медицини Григорій Бойко акцентував увагу на можливості комерційного стажування фахівців ветеринарної медицини, як державних так і приватних структур, на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України.

   Також було наголошено, що НУБіП України залишився єдиним університетом, що проводить післядипломну підготовку лікарів ветеринарної медицини за державним замовленням.

   Попереду ще два тижні занять, то ж хочеться побажати викладачам і слухачам цікавого і плідного навчання.

Григорій Бойко,
доцент кафедри фармакології,
паразитології і тропічної ветеринарії
відповідальний за післядипломну освіту ФВМ
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook