День відкритих дверей на агробіологічному факультеті. НУБіП відкриває двері в дивовижний світ агрономії

5 травня 2022 року

   Вступна кампанія 2022 року буде не типовою і не звичною не лише для абітурієнтів, а й для вищих навчальних закладів. В цьому році у зв'язку з подіями в Україні в навчальний процес і, зокрема, у процедуру вступу до ВНЗ внесено ряд змін.

   Для того, щоб полегшити абітурієнтам вибір спеціальності і пояснити всі відомі на сьогодні особливості вступної кампанії, в Національному університеті біоресурсів і природокористування України проводилися Дні відкритих дверей в онлайн режимі. Майбутні абітурієнти мали можливість познайомитися з діяльністю університету, студентським життям, представленим Студентською організацією, а також з діяльністю кожного факультету і можливостями, що вони пропонують.

   На агробіологічному факультеті День відкритих дверей відбувся 5 травня. На онлайн зустрічі було присутньо понад 150 слухачів.

   Про діяльність факультету розповіли Оксана Тонха, декан факультету, та гаранти освітніх програм.

   Про діяльність кафедри генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського та про освітню програму "Селекція і генетика сільськогосподарських культур" розповів Олександр Макарчук, завідувач кафедри і гарант програми.

   Ще древні римляни говорили, що все велике починається з малого. Тому Олександр Макарчук наголосив на важливість напрямку селекція і насінництво.

   Розповів про напрямки, що вивчаються студенттами тут, а також про співпрацю з провідними компаніями, в яких працюють випускники кафедри.

   Про особливості вступу в 2022 році розповів Олександр Цизь, заступник декана з профорієнтаційної роботи.

   Для кращої координації вступників в бакалавратуру на агробіологічний факультет Олександр Цизь запрошує всіх бажаючих у групу в вайбері за посиланням: https://invite.viber.com/?g=T_jw77MRX04YzcRMoA2dleTSH_wwYY38

Група для вступників в магістратуру: invite.viber.com/

Ірина Шпакович,
асистент кафедри генетики, селекції і
насінництва ім. проф. М.О. Зеленського
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook