PhD: зустріч з аспірантами квітневого набору, деталізація траєкторії освітньо-наукової підготовки

5 травня 2022 року
     За ініціативи ректорату та відділу аспірантури під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергія Миколайовича Кваші 03 травня відбулась онлайн-зустріч зі здобувачами підготовки PhD квітневої вступної кампанії, котрі були зараховані 02 травня 2022 року. Вже традиційно такі зустрічі із вступниками присвячені знайомству з ректоратом, відділом аспірантури, Радою аспірантів, а також деталізації подальших кроків новоприбулих науковців.

     З вітальним вступним словом звернувся до аспірантів профільний проректор. Він зазначив на тому, що навіть в умовах воєнного стану завдання для нової зміни аспірантів лишаються незмінними – налагодження комунікації зі своїм керівником, котрий впродовж чотирьох років лишається головним науковим консультантом та наставником в подоланні всіх викликів на шляху написання дисертації ступеня доктора філософії. В загальних рисах Сергій Миколайович також ознайомив аспірантів із механізмом підготовки, правами та обов’язками здобувачів вищої освіти на третьому освітньо-науковому рівні.

     Більш детально на організації освітнього процесу та координації послідуючих кроків після зарахування зупинився завідувач відділу аспірантури Віталій Леонідович Вакуленко. Аспірантів було повідомлено про першочерговий перелік оформлення необхідних документів після зарахування:

  • укласти Договір щодо надання освітньо-наукових послуг;
  • затвердити тему дисертаційної роботи на профільній кафедрі та вченій раді ННІ/факультету;
  • оформити індивідуальний план роботи аспіранта на 4 роки згідно обраної освітньо-наукової програми та навчального плану;
  • оформити заяву на вибіркові дисципліни вільного вибору за спеціальністю та за уподобанням аспіранта (каталог вибіркових дисциплін розміщений на сторінці відділу аспірантури, та сторінках профільних ННІ/факультетах/кафедр);
  • при потребі подати заяву щодо поселення у гуртожиток.

     Також завідувач відділу ознайомив здобувачів із графіком освітньої складової всіх форм навчання на 2022-2023 навчальний рік.

     В свою чергу голова Ради аспірантів Сергій Вікторович Михнюк привітав нових членів аспірантської спільноти зі вступом, наголосивши на головній меті діяльності Ради, якою є захист і реалізація прав, інтересів та обов’язків аспірантів, підтримка і сприяння науковій діяльності, організація змістовного дозвілля молодих вчених НУБіП України. Голова ради нагадав, що всі чоловіки аспірантури мають обов’язково стати на облік у відповідні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.
     Також, аспіранти цікавились проєктом Ради аспірантів – «Книга Знань НУБіП України», виготовлення якої наразі знаходиться на стадії завершення та планово буде презентована під час святкування 124 річниці НУБіП України.

     Віримо, що самовіддана праця кожного аспіранта та високий професіоналізм науково-педагогічних працівників Університету сприятимуть зміцненню освітньо-наукового потенціалу нашої держави в умовах глобальних викликів сьогодення.

Надія Міняйло,
заступник завідувача відділу аспірантури

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook