НАТІ – переможець регіонального конкурсу інноваційних розробок «Chernihiv Innovation Challenge»

30 грудня 2021 року
м. Чернігів

В рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021 – 2027 роки з метою стимулювання інноваційної діяльності, популяризації та просування на ринок інноваційних розробок був проведений обласний конкурс "Chernihiv Innovation Challenge", організаторами якого стали Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА та Агенція регіонального розвитку Чернігівської області.

29 грудня відбулося урочисте відзначення переможців та учасників конкурсу. Нагородження проводив голова Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус, який відзначив, що саме такий конкурс дає можливість об’єднати підприємства, наукові установи, заклади освіти та громадян для генерації креативних ідей та розробок, що згодом стануть предметом інвестицій.

Перше місце у номінації "Технічні та технологічні новації" виборола наукова команда нашого інституту у складі Анатолія Кушніренка, Василя Лукача, Андрія Івановського, Івана Колоколова та Павла Аліфірова із конкурсною розробкою "Розробка мобільних методів контролю поживних речовин у ґрунті та пристроїв диференційного їх внесення".

Третє місце у номінації "Агроінновації" отримали викладачі кафедри агроінженерії Микола Ікальчик та Анатолій Мороз із конкурсною розробкою "Вплив музики на надої молока під час доїння корів".

Вітаємо переможців та призерів конкурсу!

Микола Ікальчик, доцент кафедри агроінженерії
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook