Профорієнтація на марші: на порядку денному Ічнянщина.

21 лютого 2022 року
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10

21 лютого 2022 року завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександр СИДОРОВИЧ відвідав сусідній Ічнянський район (після адмінреформи частина Прилуцького району).

Напрацювання дистанційної роботи з випускниками загальноосвітніх шкіл, як тільки розпочався навчальний процес в очному режимі, мали бути закріпленні безпосереднім спілкуванням із учнями і в результаті – залученням більшої кількості майбутніх абітурієнтів до лав студентства нашого навчального закладу.

Найбільшу зацікавленість щодо вступу до нашого навчального закладу виявили учні Ічнянського професійного аграрного ліцею, частина з яких «на місці» виявила бажання заповнити анкету абітурієнта, щоб налагодити в регулярному режимі безпосередній контакт із Приймальною комісією ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».

У ході поїздки вдалось поспілкувались також із учнями 11-их класів міста Ічні (загальноосвітні школи № 3, № 4, гімназія ім. С. Васильченка) та Іржавецької й Дорогинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учням вказаних навчальних закладів була надана детальна інформація про особливості умов прийому до закладів вищої освіті у 2022 році, можливості підвищити свій конкурсний бал і підтягнути знання із навчальних предметів завдяки підготовчим курсам та участі у олімпіаді закладу вищої освіти для професійної орієнтації вступників. Крім того одинадцятикласники вищезазначених закладів освіти довідались про широкий простір для навчально-наукової та спортивно-масової й творчої діяльності, аудиторний та лабораторний фонд, посилену практичну підготовку, соціально-побутові умови у нашому навчальному закладі.

Чекаємо на Вас, наші абітурієнти!

Олександр СИДОРОВИЧ, завідувач кафедри
соціально-гуманітарних дисциплін
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook