Навчально-наукова лабораторія біоекономіки і студенти наукового гуртка долучились до заходу «Зміни в аграрній політиці в Україні – шанси та можливості у стані війни»

14 квітня 2022, 12:44

   13 квітня 2022 року Київська школа економіки (KSE), Лейбніц-Інститут аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (IAMO), Вагенінгенський університет та науково-дослідний центр (WUR) і Німецько-український агрополітичний діалог (APD) організували онлайн-захід для пошуку відповідей на актуальне запитання: Чи призведе повномасштабне російське вторгнення в Україну у 2022 році до кардинальних змін на агропродовольчих ринках?
   Бачення ситуації та пропозиції висловили спікери:

  • Олексій Пінчук, начальник управління міжнародної політики, Міністерство аграрної політики та продовольства України

  • Офелія Нік, Парламентський статс-секретар, Федеральне міністерство продовольства і сільського господарства ФРН

  • Микола Пугачов, заст. директора ННЦ «Інститут аграрної економіки» «Необхідні зміни в українській аграрній політиці – наукове бачення подальшої стратегії»

  • Павло Коваль, ген. директор ВГО «Українська аграрна конфедерація», член ВАФ «Необхідні зміни в українській аграрній політиці – підприємницьке бачення подальшої стратегії»

  • Олена Дадус, заступник директора Департаменту аграрного розвитку, Міністерство аграрної політики та продовольства України

  • Альфонс Бальманн, директор IAMO, керівник відділу структурних змін

  • Олег Нів’євський, віцепрезидент з економічної освіти, Київська школа економіки (KSE)

  • Ігор Абрам’юк, директор з розвитку Всеукраїнської асоціації громад

   Заключне слово прозвучало від Франка Мюллера, аташе з аграрних питань Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. Захід проведено Марією Ярошко, в.о. керівника проєкту АПД.




Олена Коваль,

доцент кафедри економічної теорії

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook