Засідання кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського: нагальні питання

23 березня 2022 року

       22 березня 2022 року відбулося засідання кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського, значна увага на якому була приділена особливостям роботи науково-педагогічних працівників в умовах військового стану в Україні.

Завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Тетяна Балановська довела до відома колективу кафедри актуальну інформацію про події, які відбулися в НУБіП України останнім часом.
У ході засідання було розглянуто ряд важливих питань, що стосувалися обговорення освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій і адміністрування» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування, а також освітньо-наукової програми «Менеджмент» підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування.
 
Важливими напрямами обговорення життєдіяльності кафедри за нинішніх умов були: налагодження комунікацій науково-педагогічних працівників зі здобувачами вищої освіти; розробка індивідуальних підходів до кожного студента з боку наставника академічної групи; організація проведення сесії студентів заочної форми навчання тощо.
На завершення засідання Тетяна Балановська закликала викладачів до активної наукової діяльності та батьківської опіки над здобувачами вищої освіти з метою підтримки їх ментального здоров’я та в аспекті координації, планування, контролю знань, налагодження індивідуальних каналів комунікації зі студентами.
Мирного неба та непохитної віри у перемогу!
 
Наталя Драгнєва,
доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook