Наукова робота студентів фінансистів продовжується
Наукова робота студентів фінансистів продовжується
5 квітня 2022 року
Незважаючи на складну ситуацію що склалася в країні, студенти продовжують активно займатися науковою роботою. Так, 4 квітня 2022 року відбулося засідання гуртка «Клуб фінансового аналітика», з метою обговорення результатів проведення наукової роботи та її перспектив на майбутнє.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u346/04-5-1.png)
Староста гуртка відмітила, що гуртківці прийняли активну участь у другому етапі Всеукраїнських конкурсів наукових робіт. Так, було підготовлено та подано 9 наукових робіт, проте на даний час не відомо чи будуть висвітлюватися їх результати.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u346/04-5-2.png)
Гуртківці також презентували результати своїх досліджень на міжнародних та всеукраїнських конференціях. Зокрема, Ангеліна Ворона під керівництвом доцента кафедри фінансів Тітенко З.М. на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування новітньої парадигми управління публічними та приватними фінансами в Україні» презентувала доповідь на тему: "Role and place of indirect taxes in filling the state budget of Ukraine".
Богдан Максименко під керівництвом завідувача кафедри фінансів Давиденко Н.М. представив свою роботу на тему: "Impact of climate change on investment attractiveness of agricultural sector enterprises" на 75 конференції студентів та молодих вчених, що проходила в Національному аграрному університеті Молдови у м. Кишинів.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u346/04-5-4.png)
На завершення засідання гуртка було обговорено напрямки подальших досліджень та конференції в яких члени гуртка можуть прийняти участь. Гуртківці були повідомлені, що ІV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Фінансові механізми сталого розвитку України в умовах сучасних викликів» була перенесена на 3 червня, тому студенти мають час щоб підготувати матеріали і долучитися конференції.
Єлизавета Василець,
староста гуртка