Учениця 11 класу Марія Краснопольська: «Агроінженерія – моє майбутнє!»

9 лютого 2022 року
  • Чому НУБіП України? – це запитання для учениці 11 класу, випускниці середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №132 міста Києва Марії Краснопольської.

     — Мені сподобався девіз «Диплом НУБіП України – успішний старт твоєї кар’єри!» Крім того НУБіП України – це надзвичайно мальовнича територія нашої столиці та екологічно чиста локація. А найважливіше, що вплинуло на мій вибір університету, – це те, що я з родини інженерів. Мій тато інженер – хоча і військовий, а ось мама інженер з агропромислового комплексу. Вона навчалась і захищала свій диплом спеціаліста в Національному аграрному університеті. Вона ніколи не шкодувала про вибір фаху і має гарне працевлаштування.

  • Так чому ж саме «Агроінженерія»?

     — Все доволі прагматично. Промоніторила інтернет і переконалась, що агроінженер — одна з найбільш затребуваних на ринку праці спеціальностей, фахівців якої потребує значна частина уже діючих агропідприємств. Окрім того, великі агрофірми пропонують чимало програм стажування для студентів механіко-технологічного факультету, зокрема, закордонного, з можливістю подальшого працевлаштування.

  • Як Ви готуєтесь до складання ЗНО, чи є якість секрети?

     — Так, з 1 лютого 2022 року моя група розпочала навчання на підготовчих курсах до зовнішнього незалежного оцінювання при НУБіП України. Їх порекомендували мені науково-педагогічні працівники факультету, які були у нас в класі з профорієнтацією. А переконатися в ефективності підготовчих курсів дозволили відгуки й досвід першокурсників 2021 року вступу.

  • Чи плануєте взяти участь в Олімпіаді вступників в НУБіП України?

     — Так вже зареєструвалась. Це дуже вагома підтримка, безумовно при позитивному результаті зовнішнього незалежного оцінювання. Крім того, розглядаю олімпіаду і як певний етап оцінки моєї готовності до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

  • Бажаємо Марії успіхів у прагненні доєднатись до дружньої спільноти агроінженерів!

Спілкувався Іван Роговський,
завідувач кафедри технічного сервісу та
інженерного менеджменту імені М.П. Момотенка

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook