Випускники 11-х класів мають унікальну можливість отримати до 20 балів до сертифікатів ЗНО взявши участь у Олімпіаді для вступників в НУБіП

20 січня 2022, 12:30

 

     НУБіП України здійснює підготовку за 45 спеціальностями, зокрема й 203 "Садівництво та виноградарство". Вступники на спеціальність 203 "Садівництво та виноградарство" в НУБіП України мають підтримку, особливістю якої є участь у Всеукраїнській Олімпіаді, що дає унікальну можливість отримати до + 20 додаткових балів до оцінки сертифіката ЗНО з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала і є ключовим при вступі на місця державного замовлення. Для вступників на спеціальність 203 "Садівництво та виноградарство" це предмет "біологія".
     4 січня 2022 року успішно стартувала реєстрація для участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного університету біоресурсів України для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Реєстрація для участі відбувається шляхом заповнення Google-форми та буде тривати до 15 квітня 2022 року.
     
    Сертифікат про участь в Олімпіаді покращує конкурсний бал вступника при вступі, максимально збільшуючи шанс для отримання бажаної рекомендації на безкоштовне навчання. Для порівняння, у 2021 році близько 400 учасників Олімпіади вступили до НУБіП України на місця державного замовлення.
     Більш детальна інформація за наступним посиланням https://nubip.edu.ua/node/29143.
     Телефони Приймальної комісії НУБіП України: (044) 258-42-63; 527-83-08, або пишіть нам на електронну адресу vstup@nubip.edu.ua.
   

  Для реєстрації заповніть форму:

 

Юрій Андрусик
за матеріалами Оксани Гончарук,
заступника відповідального секретаря
приймальної комісії
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook