Профорієнтація для учнів 3-Б класу спеціалізованої школи №85 м.Києва
Профорієнтація для учнів 3-Б класу спеціалізованої школи №85 м.Києва
23 грудня 2021, 18:05
Учні 3-Б класу @school85.kiev.ua спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва на півтори години відчули себе студентами і науковцями Національного університету біоресурсів і природокористування України, відвідавши на запрошення завідувача кафедри ветеринарної гігієни імені професора А.К. Скороходька Марії Кучерук.
![](/sites/default/files/u338/0-02-05-90d0375d419e4d9ebaaf00100d24c8235ec057379e2bfd50aff9b41f56b7d914_5fc3576f3dd02e42_1.jpg)
1) центр наука 3.0 із Зоопарк Під Мікроскопом, де побачили мікросвіт як в окулярі мікроскопа так і на великому екрані, і власноруч набирали крапельки води з планктоном для вивчення, вирощували кристали, спостерігали за грою тепла і світла на науковому обладнанні;
![](/sites/default/files/u338/0-02-05-a7f5bb65c7698c5d0ceca04464c68f7aa51467bfec2609526b4e252b8e07aa05_72c20c44181261f2.jpg)
![](/sites/default/files/u338/0-02-05-718abe10f4cc904a977741703d4194dceab73d23f27e03f3d28ee7770a402973_c85d420cafd30f2.jpg)
2) музей анатомії при Факультеті ветеринарної медицини НУБіП України, де школярів вразила велика кількість надзвичайних експонатів, скелетів тварин, кісток, похідних шкіри, пластинованих органів, опудал свійських диких і екзотичних тварин. Дякуємо завідувачу кафедри анатомії імені професора Касьяненка Мельнику О.П та доценту Стегнею М.М.;
![](/sites/default/files/u338/269000237_4803799843021274_5093055808941235392_n.jpg)
![](/sites/default/files/u338/268950991_4803804753020783_3486259116206028276_n.jpg)
3) ННВ клінічний центр Ветмедсервіс, де змогли як у контактному зоопарку погладити тварин, завідувач центру доцент Соломон В.В. познайомив школярів зі структурою та можливостями клініки, наявними кабінетами та обладнанням.
![](/sites/default/files/u338/269741121_4803803683020890_5607485864409903373_n.jpg)
![](/sites/default/files/u338/269429565_4803803543020904_8451045783904326380_n.jpg)
![](/sites/default/files/u338/fb_img_163057203445s9.jpg)
Захоплені і збуджені від усього побаченого школярі з купою позитивних емоцій поверталися до школи з прагненням скоріше закінчити школу й вступити до Університету.
Відео посилання https://www.youtube.com/watch?v=7lzfSPANNjQ
Марія Кучерук, завідувач кафедри ветеринарної гігієни ім. професора А.К.Скороходька