У Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України відбулася прем’єра вистави «Кайдашева сім’я»

20 листопада 2021 року
     З нагоди Дня працівників сільського господарства учасники гуртка театрального мистецтва Ніжинського фахового коледжу НУБіП України традиційно підготували виставу, цьогоріч за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я».

     За задумом режисера вистави, це легка музична комедія, у якій діють типові українські народні персонажі: Кайдашиха, яка не дає життя чоловікові Омельку, синам Карпові та Лавріну, а потім і невісткам – Мотрі та Мелашці. Представниками типових сільських пліткарок у виставі є кумедні кумасі – Баба Палажка та Баба Параска, взяті з повісті І. Нечуя-Левицького «Баба Параска та баба Палажка». Вони стали своєрідними коментаторами дійства і зв’язковою ланкою між епізодами вистави.
     Проблеми, порушені в постановці, не втратили актуальності сьогодні. Комічними історіями із життя однієї української родини актори проілюстрували індивідуалізм українського народу, деякі риси його характеру, зокрема бажання незалежності і прагнення до самостійності, торкнулися одвічного питання стосунків батьків і дітей.

  

     Та що це я вам усе розповідаю, зараз самі усе і подивитеся. Приємного перегляду!

 

Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook