Колектив Бережанського фахового коледжу підтримав кандидатуру Світлани Пилипишин на посаду директора

9 листопада 2021 року
     9 листопада 2021 року відбулося рейтингове голосування на посаду директора ВСП  «Бережанський фаховий коледж НУБіП України».

     Відповідно до наказу ректора НУБіП України Станіслава НІКОЛАЄНКА №1561 «к» від 26.08. 2021 року з 1 вересня розпочався конкурсний відбір на посаду директора ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України».

     Згідно положення «Про конкурсний відбір на посаду керівника ВСП НУБіП України – фахового коледжу…» та інших офіційних документів (рішень та наказів) у ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» було створено виборчу дільницю та сформовано виборчу комісію, завданням якої було здійснити необхідний комплекс дій з підготовки документів для якісного проведення кампанії.

     4 листопада кандидат на посаду директора ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» Світлана ПИЛИПИШИН на зборах трудового колективу презентувала присутнім свою стратегію розвитку (передвиборчу програму) коледжу на наступні 5 років, закцентувавши увагу на співпраці з НУБіП України, якісній роботі приймальної комісії й збільшенню контингенту студентів, участі педпрацівників в різноманітних заходах. Стратегію обговорили на зборах трудового колективу.

2 35 67 89 1011

12

14 1617 18

     Явка виборців склала 98 відсотків. Під час рейтингового голосування, обговорення підсумків голосування та підрахунку голосів на виборчій дільниці, окрім членів виборчої комісії, були присутні Віктор КАПЛУН, голова наглядової ради коледжу, директор ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України та Ярослав ДРЮЧЕНКО, депутат Тернопільської обласної ради, член наглядової ради коледжу. 

15

 

 За кандидата на посаду директора ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» Світлану ПИЛИПИШИН проголосували: «за» - 94 (дев’яносто чотири), «проти» - 0 (нуль).

1

Олександр Санченко,
начальник відділу регіонального розвитку,
координаційної роботи ВСП, дистанційної роботи
Світлана Куца,
голова виборчої комісії

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook