Компанія РЕНОМЕ СМАРТ запрошує студентів-програмістів долучитись до програми «RenomeLab» для створення власних соціальних проєктів
Сьогодні, 03 листопада 2021 року відбулася онлайн-зустріч з представниками компанії РЕНОМЕ СМАРТ, організована викладачем відділення програмування Нікітською Оксаною Віталіївною. Цей захід був спрямований на знайомство студентів випускних груп спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення з однією з прогресивних ІТ-компаній нашого міста.
Представники компанії не лише ознайомили здобувачів освіти відділення програмування з специфікою роботи Реноме смарт, а й провели для студентів тестування у формі гри Kahoot для визначення рівня знань та готовності до подальшої співпраці з компанією. Студенти активно долучилися до тестування та показали досить високий рівень знань. Для трьох переможців: Демчука Олександра, студента 41-ІП групи (1 місце), Драгальчука Богдана, студента 41-ІП групи (2 місце), Юзвяка Романа, студента 43-ІП групи (3 місце), було підготовано подарунки: рюкзак та блокноти.
Крім цього студентам запропонована можливість участі в програмі «RenomeLab» для створення власних соціальних проєктів.
«RenomeLab» – це програма компанії, яка передбачає об’єднання активних студентів 2-4 курсу в групи – «lab», щоб створювати соціальні проєкти для міста під менторством фахівців РЕНОМЕ.
Кожен lab має працювати над проектом, яки й включає в собі створення програмного продукту та маркетинговий супровід. Під час проєкту кожен учасник отримує практичний досвід роботи в команді з різними фахівцями над реальним проєктом.
Протягом лабу проходять наступні етапи:
- формування команди;
- дослідження;
- розробка;
- формування проєкту для роботи;
- презентація.
А головне - це менторство від фахівців РЕНОМЕ
Менторство включає в себе допомогу профі на кожному з етапів: ревю коду, маркетингова стратегія, основи проектного менеджменту, основи дизайну, таргету та інші.
Команда учасників складатиметься з таких ролей:
- розробник;
- тімлід;
- менеджер проєкту;
- маркетолог;
- бізнес аналітик;
- тестувальник.
Учасник самостійно обирає бажану роль при реєстрації залежно від спеціальності та скілів. При цьому отримується:
- досвід роботи в команді;
- професійні контакти;
- результат проєкту використовується в дипломній роботі;
- крутий пункт у резюме;
- нові знайомства, а можливо і нових друзів;
- сертифікат від RenomeLab.
Оксана Нікітська, викладач