Здобувачі магістерського рівня спеціальності «Соціальна робота» під час практики опановують нові техніки роботи із дітьми і молоддю
Навчальна реабілітаційна практика є обов’язковою складовою професійної підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Соціальна робота». Цього року її у перші два тижні навчального року проходили студенти денної форми навчання, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Соціально-психологічна реабілітація» та «Соціальна робота».
Студенти могли вдосконалити свої знання, уміння і навички з соціально-психологічної реабілітації різних груп населення на базі Центру соціально-психологічної реабілітації кафедри соціальної роботи та реабілітації НУБіП України.
Практика допомогла оволодіти сучасними соціально-реабілітаційними технологіями колективної, групової, індивідуальної роботи з різними категоріями дітей, зокрема: дітьми-сиротами; з обмеженими можливостями; з девіантними формами поведінки; дітьми групи ризику. Тепер нашим магістрам під силу розроблення та здійснення алгоритмів професійної діяльності за різними напрямами реабілітації.
Студенти переконані, що пройшовши практику, вони поглибили свої уявлення про основні засади діяльності реабілітаційних закладів, ознайомилися з особливостями функціонування реабілітаційних центрів, оволоділи навичками медичного і фізичного супроводу осіб з інвалідністю, навчилися проведенню реабілітаційних заходів та оволоділи методами ефективного спілкування з колегами.
Олена Варава
старший викладач кафедри
соціальної роботи та реабілітації