Зустріч роботодавців із студентами випускного 4 курсу бакалаврату спеціальностей: 123 Комп’ютерна інженерія, 125 Кібербезпека та захист даних
Normal
0
21
false
false
false
EN-US
X-NONE
AR-SA
Кафедра комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки має довгу історію плідної співпраці із провідним мережним інтегратором Netwave. Студенти випускники спеціальностей 123 Комп’ютерна інженерія, 125 Кібербезпека вже працюють в цій компанії та зарекомендували себе, як висококваліфіковані фахівці.
22 листопада 2023 Юрій ПАВЛОВ (Head of IT Technical Support Service) провів зустріч із бакалаврами 4 курсів на тему «Планування кар’єри. Міфи та реальність». В ході зустрічі він розповів про різні стратегії планування кар’єри та обговорив із добувачами освіти плюси та мінуси кожної із них; реалії ІТ ринку станом на кінець 2023 року; основні ролі в hardware та software напрямках. Студенти дізнались більше про діяльність Netwave, в чому її сильні сторони на ринку праці ІТ, які основні експертизи мають співробітники, які особливості має робота в технічний підтримці і яким чином можливо працевлаштуватись до Netwave.
В ході зустрічі була проведена вікторина, присвячена мережам та кіберзахисту.
Переможці - Олег ДЕНИСЮК, Володимир ЛИТВИН, Денис НЄВРОВ отримали пам’ятні подарунки та запрошення відвідати офіс Netwave
Дмитро КАСАТКІН
завідувач кафедри