Навчальний процес в реаліях адаптованого карантину

22 February 2021, 10:22

       Пандемія вносить свої корективи у життя, але це немає ставати на заваді якісному навчанню студентів. Тому, в рамках виїзних лабораторних занять з дисципліни «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» студенти ОС «Магістр» 1 року навчання під керівництвом доцента кафедри Уманець Руслани Миколаївни відвідали виставку Agro Animal Show, де ознайомитись з сучасним обладнанням для вирощування, годівлі сільськогосподарських тварин і птиці та переробки продукції тваринництва.

  

       Прийняли участь у Agro Animal IT Forum, де дізналися:

  • які інновації та діджитал-технології на сьогоднішній день впроваджуються на фермах для ефективного вирощування сільськогосподарських тварин?
  • що таке епігенетика?
  • як змусити генетику працювати?
  • чи можна з допомогою годівлі запрограмувати певні генетичні зміни?

       Про це на прямій лінії з Нідерландів розповідав міжнародний експерт із ВРХ Пітер ван Доорен.

      Також, магістри мали змогу поспілкуватись з фахівцями провідних аграрних компаній з приводу подальшого працевлаштування після закінчення навчання.

         Переформатування вищої освіти в умовах пандемії вимагає опанування сучасних онлайн технологій дистанційного навчання, пошуку нових підходів до методології викладання складних інженерних дисциплін, налагодження двобічного контакту з студентською аудиторією «по той бік монітору».

        В свою чергу, актуальність матеріалу, який викладається на лекційних заняттях не можлива без тісної співпраці з виробництвом. У зв’язку з цим в обсязі лекційного заняття з дисципліни Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, яка викладається магістрам 1 року навчання, була організована зустріч з заступником директора з виробництва агропромислового холдингу «Ovostar Union» Дейнеко Русланом Миколайовичем.

      Підчас розмови студенти мали можливість ознайомитись з сучасними технологіями утримання, годівлі птиці, виробництвом харчових яєць торгівельної марки «Ясенсвіт» та дізнатися про перспективи влаштування на вакантні місця провідної фірми з виробництва яєць.

      Наприкінці зустрічі Руслан Миколайович зазначив, що вони завжди раді прийняти студентів для проходження виробничої практики на базі господарств їх холдингу. В свою чергу, ми подякували за актуальну доповідь та вичерпні відповіді на запитання студентів.

Р. Уманець,
доцент кафедри
технологій у птахівництві,
свинарстві та вівчарстві

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook