ІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція "ФАХОВІ МОВИ Й НОВІТНІ ПІДХОДИ ДО ЇХ ВИКЛАДАННЯ"

May 19, 2021

  

 
 
 
 

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

Гуманітарно-педагогічний факультет

 

ІІ Міжнародна Конференція

«Фахові мови й новітні підходи до їх викладання»

(онлайн-формат зустрічі)

 

м. Київ, 19 травня 2021 р.

 

Мета конференції: поширення й обмін знань у мовознавстві загалом і перекладознавстві й методиці викладання іноземних мов, зокрема, а також організація ефективної міжкультурної комунікації у вдосконаленні відповідних умінь і навиків, популяризація серед викладачів і студентів ідеї поєднання знань і навиків у міждисциплінарному просторі з подальшим практичним застосуванням; прищеплення з-поміж учасників любові до фаху, сприяння культурно- естетичному та бізнес -направленому вихованню молоді. Науково-практична конференція відкриває широкі можливості для формування мовної, мовленнєвої та між - і соціокультурної компетенцій, а також для виховання ділових й естетичних почуттів студентської молоді.
 
Місце проведення: Україна, 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 19, навч. корпус № 1, ауд. 24, гуманітарно-педагогічний факультет. Роб. тел.: 0- 44-527-85-95
 
До участі запрошуються науково-педагогічні працівники учбових закладів освіти, молоді вчені, студенти бакалаврату й магістратури, а також усі зацікавлені особи, особливо зі сфер управління якістю освіти й розвитку бізнесу.
 
Мова конференції: українська, англійська, німецька, французька, польська

Участь у Міжнародній конференції безкоштовна (програма та інформація про проведення заходу розміщується на сайті університету та надсилається учасникам електронною поштою). 

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України

Україна, 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 19, навч. корпус № 1, ауд. 24, гуманітарно-педагогічний факультет. Роб. тел.: 0-44-527-85-95

 

Телефони:      +380-50-371-45-09 – Чайка Оксана Ігорівна;

+380-63-813-16-83 – Рожков Юрій Григорович

Електронна адреса: oxana.chaika@yahoo.es

Інформаційний лист

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook