Студент спеціальності «Туризм» Богдан Матковський: «Дистанційна форма навчання допомагає творчо розвиватись, мислити нешаблонно, дисциплінує та зобов’язує бути пунктуальним»
Представтеся, будь ласка. Де Ви знаходитеся на період карантину?
– Я – Богдан Матковський, студент ІІ курсу І групи ННІ неперервної освіти і туризму, спеціальності «Туризм». На період карантину знаходжусь вдома, в селі Романківці на Буковині.
Чи легко Ви адаптувалися до дистанційного навчання?
– Коли почув про дистанційне навчання – зрадів, що відпочиватиму вдома, а заодно й навчатимусь. Було привабливо, проте в реалії вийшло інакше. Хоча раніше працював з викладачами через навчальний портал університету, спочатку було важко. Але за декілька днів адаптувався, і все ввійшло у звичну колію. Чекаю моменту зустрічі з одногрупниками, викладачами у режимі онлайн. А ще зрозумів, що дистанційна форма навчання допомагає творчо розвиватись, мислити нешаблонно, дисциплінує, зобов’язує бути пунктуальним.
Які маєте побажання для викладачів?
– Вірю, що нашим викладачам зараз важко, бо нас багато і кожному треба приділити увагу на відстані. Я бажаю, щоб викладачів минули всякі віруси, щоб швидко і у повному складі ми повернулися у свої такі рідні аудиторії, і могли зі світлими думками та хорошим настроєм брати те, що дають нам шановні наші сіячі доброго та вічного. Нехай Вас чекають одні лише досягнення! І буде багато радісних моментів!
Скільки часу в день йде на самостійне навчання?
– О, це залежить від предмету. Лекції опрацьовую швидше, а над практичними завданнями буває сиджу далеко за північ.
Якщо все так добре, можливо варто більше давати студентам побути вдома і переходити на дистанційне навчання?
– Як правило, у вихідні дні займаюсь улюбленою справою – рибалкою. А в буденні – годину-дві допомагаю батькам.
куратор студентів 2 курсу,
доцент кафедри туристичного та