з 10 квітня 2020 року Clarivate Analytics проводить серію безкоштовних вебінарів

April 7, 2020

10 квітня
Тема: Ошибки, которых можно избежать при написании статьи
Все частіше ви запитуєте у нас про плагіат, припустимі відсотки запозичень, основи академічної етики. Пропонуємо долучитися до вебінару, організованого спільного з компанією Антиплагіат.
Тема: Неформат или за что отклонили статью.
Статья как атомная единица научной коммуникации. Структура статьи, форматы оформления публикаций. Референс-менеджер EndNote. Основы академической этики. Публикационный процесс и его участники. Их права и обязанности. Что я могу делать со своей статьей после публикации. Преступление и наказание в академической среде.
Лектор: Ирина Тихонкова, к.б.н.
Тема: Система Антиплагиат: оценка правомерности заимствований в текстах научных публикаций
Проблема «copy-paste» в научных публикациях. Как работает система «Антиплагиат». Требования научных журналов к оригинальности рукописей: формальный и неформальный подход. Проблема самоцитирования в научных публикациях. Можно ли обмануть «Антиплагиат»
Лектор: Ольга Беленькая
N.B. Вебінар російською мовою

10 апреля, 10:00-11:30 https://bit.ly/2w8gzEb
10 апреля, 14:00-15:30 https://bit.ly/2V8N25R
Серія: Ресурси Web of Science Group для успішної наукової діяльності
Слухачі, що відвідають більше 90% часу кожного з трьох вебінарів серії отримують сертифікат учасника

21 квітня 16:15-17:15
Тема: Джерела наукової інформації: що ми знаємо про коронавіруси.
Анотація: Публікації про коронавіруси та захворювання,що ними викликаються у провідних наукових журналах світу, які проіндексовані на платформі Web of Science в базах Web of Science Core Collection, Medline, Data Citation Index. Мережа цитувань та пов'язані записи. Пошук найвпливовіших публікацій, авторів, наукових організацій. Доступ до повного тексту публікацій. Аналіз журналів в галузі вірусологія за Journal Citation Reports. Робота в режимі карантину - можливості віддаленого доступу до інформаційних ресурсів. Відповіді на Ваші запитання
Реєстрація: https://bit.ly/2wVuHAX

22 квітня 16:15-17:15
Тема: Можливості ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics для успішної грантової заявки
Анотація: З 2008 року з публікацій до Web of Science Core Collection додається інформація про грантову підтримку. Які можливості для науковця дають ці дані, як знайти якими фондами підтримувалися аналогічні дослідження, на яких дослідженнях фокусується певний фонд та чи мали українські науковці успішні грантові заявки. Зупинимося на процедурі оцінювання грантових заявок. Повторимо як знайти літературу, видання, впливових науковців, проаналізувати інформацію та знайти фінансування і оцінити власні шанси за допомогою платформи Web of Science. Уточнимо як створити та підтримувати у актуальному стані авторські профілі ORCID, Publons. Відповіді на Ваші запитання
Реєстрація: https://bit.ly/39DQ7je

23 квітня 16:15-17:15
Тема: Публікації у виданнях, що індексуються у Web of Science: міфи та реальність

Критерії якості наукових видань. Бізнес-моделі видання. Пошук видання з безкоштовною публікацією. Публікаційний процес. Структура статті. Оформлення рукописів за форматом журналу. Робота з EndNote. Рецензування. Причини відхилення статей. Розповсюдження публікації. Що недопустимо в науковій комунікації. Підбір та перевірка індексації видання у Web of Science. Відповіді на Ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/2JwtWB3

За матеріалами Clarivate Analytics українською

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook