Національний університет біоресурсів і природокористування України отримав звання лауреата 8-го Турніру якості країн Центральної та Східної Європи
Турнір якості країн Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) відбувається щороку, от уже восьмий рік поспіль. Він побудований на моделі ділової досконалості Європейського фонду управління якістю (EFQM), яка є одним з найефективніших сучасних інструментів аналізу та вдосконалення діяльності будь-яких організацій. Модель EFQM визначає, що досконалість – передова практика управління організацією та досягнення результатів, що ґрунтується на наборі фундаментальних концепцій - орієнтація на результат, концентрація уваги на споживачах, лідерство та послідовність цілей, управління через процеси та факти, залучення персоналу, постійне вдосконалення та інновації, взаємовигідне партнерство, корпоративна соціальна відповідальність. Модель досконалості EFQM дійсно є відображенням того загального «ідеалу», до якого прагнуть найбільш ефективні компанії світу.
Уже другий рік поспіль одним із таких зразків для наслідування став Національний університет біоресурсів і природокористування України, який у 2011 році отримав звання Лауреату Українського національного конкурсу якості і це дало йому право прийняти участь у Турнірі якості країн ЦСЄ, ставши, за рішенням Міжнародної конкурсної комісії Фіналістом, а в цьому році НУБіП України отримав звання переможця Українського національного конкурсу якості та диплом лауреата 8-го Турніру якості країн Центральної та Східної Європи. Цього року нагородження учасників 8-го Турніру відбулося у рамках 119-го засідання Генеральної асамблеї Європейської організації якості (EOQ) та міжнародної наукової конференції «Якісний менеджмент і якісна продукція за допомогою якісної освіти» 6 грудня 2012 р. у приміщенні Академії Наук Молдови м. Кишинів.
Національний університет біоресурсів і природокористування України впевнено піднімається по сходинках ділової досконалості моделі EFQM. При чому, цього року в число призерів увійшли Українська лабораторія якості і безпеки продукції АПК та НУБіП України, які брали участь в конкурсі паралельно в двох номінаціях – «малі те середні підприємства» та «великі підприємства».
За вісім років у Турнірі прийняли участь компанії-переможці та призери національних нагород з якості із Білорусії, Угорщини, Казахстану, Литви, Росії, Румунії, України, Азербайджану, Таджикистану.
Д.Мотринчук