Вибір та визначення основних орієнтирів професійного становлення школярів

December 1, 2019
Гуманітарно-педагогічний факультет всіляко підтримує співпрацю НУБіП України з відокремленими структурними підрозділами. А тому 27.11.19 р. в рамкам такої співпраці нашого університету та КЗ ІМР «Ірпінського академічного ліцею НУБіП України» відбулося перше заняття гуртка з англійської мови для ліцеїстів старшокласників, що обрали гуманітарний напрямок навчання, на якому молодь виявила бажання удосконалити свої комунікативні навички за актуальними, важливими на сьогодні темами для суспільства, а також розглянути важливі теми, які включає ЗНО.

Діти дуже допитливі, деякі ліцеїсти зацікавилися і просять про допомогу у написанні наукової роботи з іноземної мови, що ґрунтується на певних науковій та експериментальній базах, містить дані особистих спостережень чи пошукової роботи; результати їх обробки, аналізу та узагальнення.
Користуючись нагодою, була надана інформацію про важливість правильного вибору навчального закладу та майбутньої професії, учні ознайомилися зі структурою гуманітарно-педагогічного факультету, престижними спеціальностями, напрямами професійної підготовки та можливостями продовження навчання в НУБіП, на гуманітарно-педагогічному факультеті.

Основним завданням НПП гуманітарно-педагогічного факультету є забезпечення якості відбору мотиваційно зорієнтованої молоді, а успішність професійного самовизначення старшокласників залежить від сформованості їх ціннісної орієнтації, життєвих ідеалів у професійній сфері. В кожній сфері професійної діяльності можна з'ясувати особистісні ідеали з метою допомогти молоді утвердитися на власному життєвому і професійному шляху, що і намагаються зробити викладачі під час таких зустрічей. Ліцеїсти зацікавилися екскурсіями до НУБІП України, на гуманітарно-педагогічний факультет. То ж радо зустрінемо допитливу молодь у наших стінах!
 
Доцент кафедри англійської мови
для технічних та агробіологічних спеціальностей
О. Пономаренко

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook