Відкрита лекція на тему «Сказ: поділись знаннями - збережи здоровя»
Відкрита лекція на тему «Сказ: поділись знаннями - збережи здоровя»
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/ukrainian_0.png)
September 28, 2018
27 вересня 2018 року на кафедрі епізоотології та організації ветеринарної справи була проведена відкрита лекція на тему «Сказ: поділись знаннями - збережи здоров"я». Лекцію провів завідувач кафедри епізоотології та організації ветеринарної справи, д.вет.н., професор Недосєков Віталій Володимирович. Лекція була прочитана напередодні Всесвітнього дня боротьби зі сказом.
Максим Жуковський