Викладачі коледжу були учасниками Міжнародної науково-практичної конференції

May 25, 2018

 

 

В Національному університеті біоресурсів і природокористування України 23-25 травня 2018 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя», присвячена 120-річчю заснування Національного університету біоресурсів і природокористування України. Викладачі нашого коледжу активно взяли участь у роботі конференції. До збірника конференції увійшло більше 30 публікацій тез та статей наших науковців. Також декілька представників коледжу мали нагоду взяти безпосередню участь у роботі конференції.

Викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін, інформатики та комп’ютерної техніки Штогрин С.С. брав участь у засіданні секції «Глобальні і регіональні проблеми інформатизації в суспільстві та природокористуванні (інформаційні технології в освіті, економіці, природокористуванні, виробництві, суспільстві, штучний інтелект, Big-Data, Інтернет речей)»

Засідання відбувалось на базі факультету інформаційних технологій НУБіП України. Модераторами засідання були: декан факультету інформаційних технологій О.Г. Глазунова, доктор технічних. наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України А.М.Гуржій)

Доповіді були цікаві, новаційні, корисні бо вказували на головні напрямки розвитку ІТ-технологій в сучасному світі та перспективи ВНЗ у забезпеченні наукової та навчальної підтримки даних напрямів.

Ось лише деякі з таких доповідей:

ДОМОТЕНКО Олена, компанія "Cisco": Можливості співпраці провідних ІТ-компаній та університетів.

1

БАСАРАБ Руслан Михайлович, канд. тех. наук, доцент кафедри комп’ютерних наук НУБіП України: Доцільність використання відкритих супутникових даних для завдань еколого-економічного моніторингу

2

РОМАНОВ Володимир Олександрович, д-р тех. наук, с.н.с.: Мережі "розумних" сенсорів для сільського господарства

3

ПРАЦЮК Борис, керівник відділу розробок та досліджень Head of R&D,: Ciklum DataScience projects and business solutions

4

ТЕСЛЯ Юрій Миколайович, декан факультету інформаційних технологій КНУ ім. Т.Г. Шевченка: Проектний підхід до управління вищими закладами освіти

5

ХИЛЕНКО Володимир Васильович, д-р тех. наук, професор кафедри комп’ютерних наук НУБіП України: Математичне та ІТ-забезпечення системи управління польотами дронів

6

ДЗЮБА Антон, компанія «ІТ-інтегратор»: ІТ-інфраструктура сучасного освітнього закладу

7

Доповіді викликали настільки великий інтерес, що інколи доповідачам бракувало регламентованого часу на відповіді. Вже під час неформального спілкування «за кавою» ми змогли познайомитись з колегами ближче, обмінятись контактами та домовитись про співпрацю вже за рамками конференції.

Штогрин С.С.,
старший викладач циклової комісії
фізико-математичних дисциплін,
інформатики та комп’ютерної техніки

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook