May 12, 2018
м. Київ
В Україні підготовка фахівців для соціальної сфери активно розвивається останніми роками на основі наукових поглядів різних наукових шкіл соціальної роботи: соціально-педагогічних, психологічних, менеджменту соціальної роботи.
Фахівець здійснює діяльність з соціально-педагогічної допомоги, підтримки, захисту та реабілітації всіх категорій населення.
Працює в службах соціальної роботи, осередках соціального захисту та допомоги, центрах зайнятості та працевлаштування, системі навчальних закладів, будинках та центрах дитячої освіти і виховання, культурологічних центрах і школах художнього мистецтва, соціально-виховних службах та клубах, дитячих і громадських організаціях, службах опіки, службах у справах неповнолітніх.
Фахівець може займати посади: соціальний робітник, соціальний педагог; інспектор з охорони дитинства; вихователь-методист; помічник вихователя; менеджер соціальної роботи; педагог-консультант; керівник самодіяльного об’єднання; керівник спеціалізованої соціальної служби; культорганізатор дитячих та позашкільних закладів; начальник кабінету; вихователь; завідувач центру; організатор позакласної та позашкільної виховної роботи; фахівець соціальної роботи; завідувач гуртожитку; завідувач кімнати матері і дитини.
Ваша робота важлива дуже,
Потрібні серця великого тепла,
Адже серед списку всіх повноважень
Головне місце завжди у добра.
Ви допомагаєте людям з проблемами,
Чи намагаєтеся чесно їх підтримати,
Візитами радуєте системними,
Навчаєте жити і завжди перемагати.
Ми вважаємо, що навчання студентів форм і методів соціальної роботи, соціальних технологій не має бути механічним відображенням окремих соціальних процесів і явищ.
Цей аспект соціальної роботи не позбавлений віри у сили добра і можливості особистості зберегти в собі найкращі якості, одухотвореності, якою має бути просякнуто все життя людини. За таких умов можна чекати позитивних результатів.
В останні роки серед запропонованих у вищих навчальних закладах спеціальностей ми зустрічаємо назву «соціальна робота». Не є виключенням і наш славетний Національний університет біоресурсів і природокористування України, якому виповнюється 120 років успішного навчання студентської молоді, майбутнього інтелектуального і професійного потенціалу нашої країни – України!
Приходь навчатися на гуманітарно-педагогічний факультет
Національного університету біоресурсів і природокористування України!!!
Приєднуйтесь до нашої великої студентської родини!!!
Правильний вибір – крок до життєвого успіху!
МІЙ ВИБІР – моя дорога,
НУБіП України – моя перемога!
Спеціальність «СОЦІАЛЬНА РОБОТА» – ЦЕ ВАШ ШАНС І ДОРОГА В МАЙБУТНЄ!
Запрошуємо до співпраці!
Чекаємо саме на Вас!
Вікторова Л.В.,
завідувач кафедри соціальної педагогіки
та інформаційних технологій в освіті
гуманітарно-педагогічного факультету
НУБіП України
Ржевський Г.М.,
доцент кафедри соціальної педагогіки
та інформаційних технологій в освіті
гуманітарно-педагогічного факультету
НУБіП України
Арзуманян К.К.,
асистент кафедри соціальної педагогіки
та інформаційних технологій в освіті
гуманітарно-педагогічного факультету
НУБіП України