Викладачі НУБіП України, у якості спікерів, узяли участь в другому міжнародному конгресі "Органічна Україна 2018"

March 18, 2018
Одеса, готель Гагарін

 В Одесі завершився Другий міжнародний конгрес "Органічна Україна 2018".

Більше 250 учасників з різних країн світу та майже 50 експертів ділилися цінним досвідом. Представники 30 всеукраїнських та регіональних ЗМІ висвітлювали подію.


На круглому столі першого дня «Навчання органічному виробництву», виші, органи державної влади, бізнес-освіта», Кучерук Марія, докторант кафедри гігієни тварин та санітарії ім.проф. А.К. Скороходька розповіла про заходи, які проводяться у НУБіП України, з напряму Органічне виробництво.

Як секретар секції "Законодавче врегулювання виробництва Органічних продуктів харчування" запросила усіх бажаючих до участі в конференції, "Контроль безпечності харчових продуктів Україна- ЄС: невирішені питання." Що відбувається 19-20 квітня 2018р. на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України.


Також було обговорено ряд питань присвячених підготовці фахівців з напряму органічне виробництво. Кучерук Марія висловила свою думку щодо необхідності розробки навчальних програм не тільки студентів, але й необхідності підвищення кваліфікації викладачів та виробничників, залучення науковців до створення інноваційних технологій для розвитку напрямку Органічного виробництва.


Користуючись нагодою викладачами Кучерук М. та Таран Т. було роздано листівки-запрошення на навчання до НУБіП України за новою спеціальністю 212 " Санітарія,гігієна, експертиза.
Леонід Козак - доцент кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин Білоцерківського національного аграрного університету, розповів про досвід співпраці в даному напрямку із закордонними програмами розвитку Іллінецького технікуму, Житомирського національного агроекологічного університету, Юрій Терновий, розповів про Сквирський дослідний інститут, (Київська область) який займається органічним рослинництвом.

Дмитро Ніколаєв, менеджер проекту, бізнес-навчання від проекту UHBDP, запросив студентів до навчання й набуття практичного досвіду роботи за рахунок коштів компанії з напрямку плодоовочівництво.
Таран Тетяна взяла участь у круглому столі «Законодавство у сфері органічного виробництва. Сертифікація та контроль».

Другий день був присвячений обговоренню питань у двох напрямах:
ТЕМА 1: Маркетинг та збут органічної продукцї.
Модератор – Білич Анастасія, національний експерт проекту «Агроторгівля України»

ТЕМА 2. Ефективне управління якістю та харчова безпека
Модератор – Олена Ракова, виконавчий директор ГС «Органічна Україна».


Марія Кучерук, кандидат ветеринарних наук, докторант, старший викладач кафедри гігієни тварин та санітарії ім. професора А.К. Скороходька НУБІП України розкрила питання органічного тваринництва в своїй доповіді
"Ризики у ланцюзі "від лану до столу"
при виробництві органічних продуктів харчування
тваринного походження".


Доцент кафедри ветеринарно-санітарної експертизи Тетяна Таран розповіла про "Систему контролю безпечності та якості органічних харчових продуктів в Україні.


Керівник ТОВ "Сертифікант" експерт в сертифікації ФОП Віталій Бєлоусов доповнив тему НАССР та пояснив на практичних прикладах, відповів на запитання.


Також було спілкування з журналістами, розіграші призів, підведення підсумків та прогулянки вулицями Одеси.


Чудові враження від чудової органічної компанії та перебування в колі однодумців!


Особлива подяка чарівним жінкам, Олені Березовськиій та Олені Раковій (ГС «Органічна Україна») які взяли на свої тендітні плечі і модерацію конгресу й значну частину організаційних моментів, а ще й цікаві пізнавальні доповіді.
Також висловлюємо подяку Дослідному інституту органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарії), за організацію заходів та сприяння участі науковців заради розвитку виробництва якісної органічної продукції.


Організатори: ТОВ «Інформаційне агентство Infoindustry, Громадська спілка «Органічна Україна».

Генеральний спонсор конгресу - Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook