Магістр землевпорядкування Юлія Мороз: факультет землевпорядкування НУБІП – надійна основа конкурентоспроможності на ринку праці.
Магістр землевпорядкування Юлія Мороз: факультет землевпорядкування НУБІП – надійна основа конкурентоспроможності на ринку праці.
January 24, 2018
факультет землевпорядкування
Сьогоднішня наша співрозмовниця - призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»., староста наукового гуртка, відмінниця навчання Юлія Мороз.
— Чому обрала НУБіП України? Чому саме землевпорядкування?
Тому, що землевпорядкування перспективний напрям підготовки магістрів у нашому університеті та й на ринку праці ця професія дуже затребувана. Мрію працювати за фахом та знайти роботу, яка приносила б задоволення та можливість професійно рости і удосконалюватись. А ще планую продовжити навчання в аспірантурі.
Чому саме НУБіП? На моє глибоке переконання кожен виш повинен готувати своїх профільних спеціалістів. А де ж я не в аграрному вузі здобувати аграрну спеціальність?
— Чим запам’яталось навчання в університеті?
Студентські роки – найкращі, а кожен день їхнього життя – окрема цікава історія, яку я згадую з посмішкою на обличчі та вже сумую за цим чудовим періодом.
Ті, хто бажав, мав змогу займатися різними видами спорту. Я, наприклад, віддала перевагу науці і студентському самоврядуванню. Під час навчання я активно брала участь у конференціях, вивчала іноземні мови, відвідувала відкриті лекції, зустрічі, виступи тощо.
— Які плани на майбутнє?
Мої плани на майбутнє постійно змінюються, залежно від досягнутої цілі. На даний момент, я планую розвиватись у землевпорядкуванні і застосовувати здобуті знання на благо землевпорядної галузі. А в науці чи на виробництві покаже час.
— Що хочеш сказати чи побажати колективу факультету землевпорядкування?
Хочу подякувати колективу факультету землевпорядкування за можливість удосконалювати свої вміння та навички, за новий досвід як теоретичний, так і практичний, за той поштовх, який ми отримали до нових можливостей. Особливу подяку хочеться висловити викладачам кафедри землевпорядного проектування за безмежне терпіння і підтримку в написанні магістерської роботи.
Про університет можна сказати так: "добре, але мало"!. Потому як усвідомлення того, що вчитися - це добре, приходить не відразу, коли ти приблизно визначився зі своїми цілями і прагненнями в житті. І якщо усвідомлення прийшло, то навчання стає в радість, книги - в допомогу, а диплом - в користь.
Розмову вела доцент кафедри
землевпорядного проектування
Людмила Гунько