Профорієнтація в рідній школі

November 1, 2017

Правильний вибір навчального закладу і майбутньої професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.
Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.


Хархан Леся студентка 1 курсу спеціальності "Біотехнології та біоінженерія" лише два місяці навчається в НУБіП, але вона вже переконалась у правильності вибору, який вона зробила. Проте, незважаючи на напружений навчальний графік та насичене студентське життя, Леся завжди знаходить час, щоб завітати в рідну загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села П'ятигори, Тетіївського району, Київської області. Ось і минулого тижня вона завітала в рідні стіни та поділилася із учнями враженнями про безмежні можливості для навчання, міжнародні програми обміну та стажування, студентське життя, побут та дозвілля.


Учні з надзвичайною цікавістю слухали свою старшу подругу та просто засипали її купою запитань та виразили своє бажання навчатися в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Поліщук О.С.

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook