Профорієнтаційна робота триває!
Профорієнтаційна робота триває!
March 4, 2016
4 березня 2016 року в с. Кунисівці Городенківського району Івано-Франківської області в рамках заходів з профорієнтаційної роботи відбулася зустріч з випускниками.
![](/sites/default/files/u168/%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BB.jpg)
Кандидат економічних наук, доцент кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД факультету аграрного менеджменту Артиш Віктор Іванович розповів школярам про престижність факультету, спеціальностей, за якими здійснюється навчання, можливість навчатися в англомовних групах, проходити практики на провідних підприємствах України, що дає можливість майбутнього працевлаштування.
![](/sites/default/files/u168/%D1%96%D0%B0%D0%B0%D1%96%D1%84.jpg)
Проінформував учнів про Правила прийому на 2016 рік та запросив її випускників на День відкритих дверей 12 березня 2016 року та на навчання до Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Артиш В.І.- к.е.н., доцент кафедри
адміністративного менеджменту та ЗЕД,
факультету аграрного менеджменту